Gå til hovedindhold

NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml

NuxeHudplejeEAN: 3264680034497
Pris fra 306 krtil 590 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 284 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 11. apr.

Sammenlign priser på NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 306 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe - Nuxuriance Ultra - Serum 30 ml
306 kr
Til butik
Nuxe - Nuxuriance Ultra - Serum 30 ml billede

Produktinformation

Dette anti-age serum hjælper med at reducere forekomsten af ​​mørke pletter og synligt korrigere de vigtigste tegn på aldring. Med tilsat C-vitamin, en yderst effektiv aktiv ingrediens, retter den sig mod mørke pletter for synligt at reducere deres st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
EAN: 3264680034497
Varenr.: 3267387
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Serum, 30 ml.
-30%318,5 kr
Før 455 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing Serum, 30 ml. billede

Produktinformation

Nuxuriance Ultra-serien er nomineret til "Årets Serie" ved Danish Beauty Award 2025 - en eksklusiv anerkendelse af seriens effekt og kvalitet.Serum der reducerer fine linjer og rynker i huden, hvilket giver huden et mere smidigt udtryk. Derudove

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: NUXE
EAN: 3264680034497
Varenr.: NUXE-0049
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml
-34%434,52 kr
Før 655 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml billede

Produktinformation

NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum er et anti-age serum, som hjælper med at reducere forekomsten af mørke pletter, genopliver udstrålingen og synligt korrigerer de vigtigste tegn på ældning. Dette serum er tilsat C-vitamin, en yderst eff...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Skin Care
EAN: 3264680034497
Varenr.: 62860
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe NUXURIANCE ULTRA SERUM, 30ml.
442,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Nuxuriance Ultra Serum (30 ml)
-27%481 kr
Før 655 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Nuxuriance ULTRA Serum 30 ml
590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk306 kr306 krKøb
2Brandshop318,5 kr318,5 krKøb
3NiceHair.dk434,52 kr434,52 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk442,95 kr442,95 krKøb
5Bangerhead DK481 kr481 krKøb
6Lyko DK590 kr590 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 291 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 318,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 306 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for NUXE Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026306 kr12,5 kr (4%)
23. maj 2026318,5 kr12,5 kr (4%)
19. maj 2026306 kr5 kr (2%)
16. maj 2026301 kr10 kr (3%)
11. apr. 2026291 kr10 kr (3%)
25. mar. 2026301 kr1 kr (0%)
19. dec. 2025302 kr4 kr (1%)
9. dec. 2025298 kr5 kr (2%)
4. dec. 2025293 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret