Gå til hovedindhold

Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types

NuxeKosmetikEAN: 3264680024771
Pris fra 227 krtil 484 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 202 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml
227 kr
Til butik
Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml billede

Produktinformation

Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum er et opstrammende anti-age serum, som er udviklet specielt til kvinder i alderen 40+. Den er udviklet med en kraftfuld og 100 % aktiv tekstur med den yderst potente mikroalgeolie, Chlorella Vulgaris, som hovedingrediens. Kraften fra 4 milliarder celler er koncentreret i hver enkel dråbe af denne olie, som intensivt regenererer og styrker hudens strukturer. Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum får straks huden til at fremstå glattere og mere smidig. Brugertests viser, at hudens fasthed forbedres med op til 32 % allerede efter 1 måneds anvendelse. Huden bliver ligeledes mere stærk og modstandsdygtig, ligesom den også vil fremstå synligt forynget. Dette serum har en lækker konsistens, som hurtigt trænger ind, uden at efterlade huden med en fedtet eller klistret fornemmelse, hvilket gør den ideel at bruge til alle hudtyper. Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum er også tilsat vidunderlige duftnoter fra hvid musk, magnolia og freesia, der pirrer både hud og sanser, og gør det til en skøn oplevelse at påføre dette serum. Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum er vegansk og fri for parabener, silikone, gluten og phenoxyethanol. Derudover har Nuxe også fyldt dette serum i genanvendelig emballage.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3264680024771
EAN: 3264680024771
Varenr.: 3063963
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types
249 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml
295 kr
Til butik
Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml billede

Produktinformation

Dette er et serum, der giver din hud en løftet og fastere udstråling. Serummet indeholder daglilje og macadamiaolie, der hjælper med at reducere synlige tegn på aldring ved at øge hudens fasthed og elasticitet.Anvendelse:Påfør et par dråber af serummet på ren, tør hud og massér det ind i huden både i ansigtet og på halsen. Brug produket om morgenen eller om aftenen.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 3264680024771
EAN: 3264680024771
Varenr.: 3264680024771
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Merveillance Lift Oil Infuse Serum, 30 ml.
-35%312 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Merveillance LIFT Firming Activating Oil-serum, 30ml.
334,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Merveillance Lift Serum 30 ml
-31%353,15 kr
Før 515 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Merveillance LIFT Firming Activating Oil-Serum 30 ml
470 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Merveillance LIFT Firming Activating Oil-Serum 30 ml
484 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK227 kr266 krKøb
2Teknikproffset DK249 kr298 krKøb
3Beautycos DK295 kr324 krKøb
4Brandshop312 kr312 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk334,95 kr334,95 krKøb
6NiceHair.dk353,15 kr353,15 krKøb
7Lyko DK470 kr470 krKøb
8NordicFeel DK484 kr484 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types i 182 dage. Laveste pris i perioden er 202 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum 30 ml All Skin Types de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026227 kr14 kr (6%)
27. maj 2026241 kr15 kr (7%)
22. maj 2026226 kr24 kr (12%)
24. apr. 2026202 kr30 kr (13%)
3. apr. 2026232 kr5 kr (2%)
2. apr. 2026237 kr5 kr (2%)
1. apr. 2026232 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026230 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026232 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026233 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret