Gå til hovedindhold

Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml

NuxeKropsolieEAN: 3264680038334
Pris fra 120 krtil 244 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 12. maj

Sammenlign priser på Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe - Huile Prodigieuse Or Florale 50 ml
120 kr
Til butik
Nuxe - Huile Prodigieuse Or Florale 50 ml billede

Produktinformation

En nærende tør olie med rosa guldglitter og duften Huile Prodigieuse® Florale, der subtilt oplyser huden med en rosa-gylden glød. Plejer, efterlader en satinfinish og forskønner huden med en lysende effekt takket være de rosa guldglitter.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3264680038334
EAN: 3264680038334
Varenr.: 3267397
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml
156 kr
Til butik
Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml billede

Produktinformation

Ravitseva kuiva öljy, jossa on vaaleanpunaisen kullanvärisiä glittereitä ja Huile Prodigieuse® Florale -tuoksu, joka valaisee ihoa hienovaraisesti vaaleanpunaisen kultaisella hehkulla. Ravitsee, jättää satiinisen pinnan ja kaunistaa ihoa luonnollisella valaisevalla vaikutuksella vaaleanpunaisen kullanhohtoisten glitterien ansiosta. 96 % ainesosista on luonnollista alkuperää.Anvendelse:Påføres ansigt, krop og hår for en øjeblikkelig shine-effekt. Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtsolie
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: NUXVN065501
EAN: 3264680038334
Varenr.: 1221-540-0050
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale 50 ml
165 kr
Til butik
Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale 50 ml billede

Produktinformation

Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale er en skøn, multifunktionel olie, der giver næring og pleje til både krop, ansigt og hår. Den indeholder fine glimmerpartikler, som giver en smuk glød til huden og håret. Med sin delikate florale duft er den perfekt til at forkæle sanserne. Ingredienser og virkning: - Tsubaki-olie: Nærer, reparerer og beskytter huden og håret. - Arganolie: Blødgør og genopretter hudens elasticitet. - Macadamia-olie: Fugter og beroliger huden. - Mica-mineraler: Giver huden en subtil glød. Anvendelse: - For at bruge produktet, kan du blot fordele olien på huden i ansigtet eller på kroppen og massere den blidt ind - Du kan også påføre olien i spidserne på håret for at tilføre ekstra glans. - Brug den alene eller bland den med din bodylotion eller hårolie for ekstra forkælelse. Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale er perfekt til at tilføre en glamourøs finish til din hud og dit hår.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Kropspleje
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3264680038334
EAN: 3264680038334
Varenr.: 3264680038334
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale, 50ml.
175,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Huile Prodigieuse Or Florale 50 ml
-25%195 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Huile Prodigieuse Gold Florale - 151 g
244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK120 kr159 krKøb
2Lyko DK156 kr156 krKøb
3Beautycos DK165 kr194 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk175,95 kr175,95 krKøb
5NiceHair.dk195 kr195 krKøb
6NordicFeel DK244 kr244 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml i 21 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Nuxe Huile Prodigieuse Or Florale Multi Purpose Dry Oil 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026120 kr1 kr (1%)
12. maj 2026119 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret