Gå til hovedindhold

Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml

NuxeLotion og fugtighedscremeEAN: 3264680022487
Pris fra 57 krtil 135 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Huile Prodigieuse Florale, 30 ml
-61%57 kr
Før 145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Huile Prodigieuse Florale, 30 ml billede

Produktinformation

Nuxe Huile Prodigieuse Florale er en multifunktionel olie, der effektivt plejer både hud og hår. Den lette formel hydraterer og nærer, hvilket gør den ideel til daglig brug for alle hudtyper. Olien efterlader en subtil duft af blomster, som tilføjer en lu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
EAN: 3264680022487
Varenr.: NUXE-0174
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml
85 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Huile Prodigieuse Florale, 30ml.
91,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry O
93 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Huile Prodigieuse Huile Prodigieuse Florale 30 ml
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop57 kr57 krKøb
2Teknikproffset DK85 kr134 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk91,95 kr91,95 krKøb
4Proshop DK93 kr132 krKøb
5Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Nuxe Huile Prodigieuse Florale Multi-Purpose Dry Oil 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202657 kr23 kr (29%)
21. maj 202680 kr6 kr (7%)
20. maj 202686 kr29 kr (51%)
15. maj 202657 kr2 kr (3%)
14. maj 202659 kr29 kr (33%)
13. maj 202688 kr2 kr (2%)
12. maj 202686 kr5,95 kr (6%)
7. maj 202691,95 kr32,95 kr (56%)
5. maj 202659 kr32,95 kr (36%)
3. maj 202691,95 kr32,95 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret