Gå til hovedindhold

Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml

NuxeHårplejeEAN: 3264680034688
Pris fra 156 krtil 286 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 141 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Hair Prodigiuex Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml
156 kr
Til butik
Nuxe Hair Prodigiuex Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml billede

Produktinformation

NUXE Hair Prodigiuex Pre-Shampoo Nourishing Mask er en intensivt nærende hårmaske, velegnet til hår, der har behov for ekstra pleje, og som forvandler dit hår med den sublimerende kraft fra fermenteret pink kameliaolie! Den er resultatet af Laboratoire Nu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Haarpleje
EAN: 3264680034688
Varenr.: 3267393
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Hair Prodigieux Nourishing Mask 125 ml
162 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Hair Prodigieux Nourishing Mask - - 125 ml
165 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Pre-shampoo Nourishing Mask, 125ml.
205,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Pre-Shampoo Nourishing Mask (125 ml)
-28%209 kr
Før 290 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Hair Prodigiuex Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml
-25%228,75 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml
230 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml
275 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Pre-shampoo Nourishing Mask 320 g
286 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk156 kr156 krKøb
2Teknikproffset DK162 kr211 krKøb
3CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk205,95 kr205,95 krKøb
5Bangerhead DK209 kr209 krKøb
6NiceHair.dk228,75 kr228,75 krKøb
7Beautycos DK230 kr259 krKøb
8Lyko DK275 kr275 krKøb
9NordicFeel DK286 kr286 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Nuxe Hair Prodigieux Le Masque Pre-Shampoo Nourishing Mask 125 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026156 kr6 kr (4%)
31. maj 2026162 kr43,95 kr (21%)
30. maj 2026205,95 kr40,95 kr (25%)
23. maj 2026165 kr40,95 kr (20%)
22. maj 2026205,95 kr61,95 kr (43%)
19. maj 2026144 kr1 kr (1%)
16. maj 2026145 kr1 kr (1%)
14. maj 2026146 kr1 kr (1%)
11. maj 2026147 kr1 kr (1%)
8. maj 2026148 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret