Gå til hovedindhold

Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml

NuxeShampoo og balsamEAN: 3264680034664
Pris fra 109 krtil 216 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Hair Prodigieux Conditioner 200 ml
109 kr
Til butik
Nuxe Hair Prodigieux Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Nuxe, Navn: Nuxe Hair Prodigieux Conditioner 200 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Balsam
EAN: 3264680034664
Varenr.: C76383
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe - High Shine Conditioner 200 ml
114 kr
Til butik
Nuxe - High Shine Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

NUXE Hair Prodigiuex High Shine Conditioner er en yderst lækker conditioner til hår, der har behov for ekstra pleje, og som forvandler dit hår med den sublimerende kraft fra fermenteret pink kameliaolie! Den er resultatet af Laboratoire Nuxe's ekspertise inden for planteolier, som øjeblikkeligt blødgør håret, så det bliver lettere at rede ud, samt parfumerer det delikat. Denne conditioner er silikonefri og beriget med fermenteret pink kameliaolie, som giver intens næring til hårfibrene. Dens balsamtekstur med den legendariske duft af Huile Prodigieuse indhyller håret i et utroligt sanseritual. Håret efterlades med en strålende glans og et vanedannende silkeagtigt touch. Anvendelse: Anvendes i nyvasket og håndklæde tørt hår Fordel en passende mængde i hårets længder og ender Lad den virke i 1 minut Skyl ud Fordele: Conditioner Til hår, som har behov for ekstra pleje Intens næring Fugtgivende og blødgørende Gør håret glansfuldt og silkeagtigt Vidunderlig duft Til alle hårtyper Silikonefri Vegansk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 3264680034664
EAN: 3264680034664
Varenr.: 3267392
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe High Shine Conditioner, 200ml.
145,95 kr
Til butik
Nuxe High Shine Conditioner, 200ml. billede

Produktinformation

Nuxe High Shine Conditioner, 200ml. Forvandl dit hår med den sublimerende kraft fra fermenteret pink kameliaolie!Brillance Miroir Detangler er resultatet af Laboratoire Nuxe´s ekspertise inden for planteolier, og den løsner øjeblikkeligt håret og parfum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Balsam
EAN: 3264680034664
Varenr.: 41580
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE High Shine Conditioner (200 ml)
-32%157 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Hair Prodigieux High Shine Conditioner 200 ml
160 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml
169 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Hair Prodigiuex High Shine Conditioner 200 ml
-25%172,5 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe High Shine Conditioner 250 g
216 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK109 kr158 krKøb
2Proshop DK114 kr153 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk145,95 kr145,95 krKøb
4Bangerhead DK157 kr157 krKøb
5Beautycos DK160 kr189 krKøb
6Lyko DK169 kr169 krKøb
7NiceHair.dk172,5 kr172,5 krKøb
8NordicFeel DK216 kr216 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml i 168 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 148,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Nuxe Hair Prodigieux Le Démêlant High Shine Conditioner 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026109 kr5 kr (4%)
19. maj 2026114 kr3 kr (3%)
18. maj 2026117 kr1 kr (1%)
17. maj 2026118 kr1 kr (1%)
12. maj 2026119 kr29,95 kr (20%)
11. maj 2026148,95 kr3 kr (2%)
8. maj 2026145,95 kr32,95 kr (29%)
22. apr. 2026113 kr32,95 kr (23%)
15. apr. 2026145,95 kr32,95 kr (29%)
11. apr. 2026113 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret