Gå til hovedindhold

Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml

NuxeHudplejeEAN: 3264680029028
Pris fra 155 krtil 173 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 28. maj

Sammenlign priser på Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml
155 kr
Til butik
Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 1
Artikel nr.: 3264680029028
EAN: 3264680029028
Varenr.: 8483255
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Moisturising Rich Cream 48HRS 50ml
156 kr
Til butik
Nuxe Moisturising Rich Cream 48HRS 50ml billede

Produktinformation

Med botanisk sød mandelmælk og olie. En vanedannende rig creme, der øger hudens fugtighed uden at fedte. Huden føles øjeblikkeligt næret og beroliget for 100%** af kvinderne. Respekterer hudens mikrobiom, for en sund glød.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3264680029028
EAN: 3264680029028
Varenr.: 3096336
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Moisturising Rich Cream 48 Hrs, 50 ml.
-44%165 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Moisturising Rich Cream 48 Hrs, 50 ml. billede

Produktinformation

Nuxe Moisturising Rich Cream 48 Hrs, 50 ml, er en nærende og dybdevirkende ansigtscreme, der giver intens fugt og komfort til tør og meget tør hud. Beriget med botanisk mælk og algeekstrakt, tilfører denne rige creme langvarig hydrering i op til 48 timer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: NUXE
EAN: 3264680029028
Varenr.: NUXE-0153
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream 50 ml Skin Dry
173 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
2Proshop DK156 kr195 krKøb
3Brandshop165 kr165 krKøb
4Teknikproffset DK173 kr222 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Nuxe Creme Fraiche De Beaute 48H Moisturising Rich Cream - Dame - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026155 kr10 kr (7%)
28. maj 2026145 kr19 kr (12%)
27. maj 2026164 kr13 kr (9%)
20. maj 2026151 kr6 kr (4%)
14. maj 2026157 kr8 kr (5%)
12. maj 2026149 kr9 kr (6%)
5. maj 2026158 kr5 kr (3%)
30. apr. 2026153 kr12 kr (7%)
21. apr. 2026165 kr8 kr (5%)
20. apr. 2026173 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret