Gå til hovedindhold

Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml

NUXEParfume og eau de cologneEAN: 3264680021978
Pris fra 75 krtil 117 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml
75 kr
Til butik
Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml billede

Produktinformation

🌱 Frisk grøn te-duft · Hurtigtørrende roll-on · Komfort hele dagen En let og behagelig roll-on deodorant, der giver en kølende fornemmelse ved påføring og holder huden frisk gennem dagen. Den delikate signaturduft fra Rêve de Thé forener sprød grøn te med rene, let opløftende noter, så du føler dig veltilpas uden at duften bliver dominerende. Konsistensen er ikke-klistret og absorberes hurtigt, så du kan klæde dig på kort efter påføring. Fordele Hjælper effektivt med at neutralisere lugt og bevare en ren fornemmelse fra morgen til aften. Let, frisk tekstur der tørrer hurtigt og føles behagelig på huden. Subtil, frisk duft af grøn te, som passer perfekt til hverdagsbrug. Praktisk roll-on, der fordeler jævnt og skånsomt – velegnet til daglig brug. Sådan bruger du produktet Påfør i rene, tørre armhuler. Lad produktet tørre et øjeblik, inden du tager tøj på. Genopfrisk i løbet af dagen efter behov. Resultat Frisk, velduftende hud med en tør og komfortabel fornemmelse – uden klæbrighed og uden at virke tung på huden. Perfekt som din daglige deodorant, alene eller sammen med øvrige produkter fra NUXE Rêve de Thé for en sammenhængende duftoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Deodorant
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3264680021978
EAN: 3264680021978
Varenr.: 3264680021978
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Rdt Fresh-Feel Deodorant 24H (50 ml)
-34%83 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NUXE Rdt Fresh-Feel Deodorant 24H (50 ml) billede

Produktinformation

Nuxe Body Rêve de Thé 24-hour fresh-feel roll-on deodorant har en trio af aktive ingredienser, der tilpasser sig hudens behov for effektivt at forhindre lugt i 24 timer *. Dens flydende struktur med en mild og dejlig grøn te-duft absorberes hurtigt uden klæbrig finish og efterlader en forfriskende fornemmelse på huden uden striber på tøjet. Deodoranten skaber en køleeffekt ved påføring for 90% af kvinderne. * Klinisk test. Anvendelse: Påfør deodoranten på ren og tør hud om morgenen efter brusebad og når som helst på dagen, hvis det er nødvendigt.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Deodorant til hende
Vægt: 75g
Artikel nr.: NUXVN054801
EAN: 3264680021978
Varenr.: B067664
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Reve de The Fresh-Feel Deodorant 24H 50 ml
-31%85,72 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NUXE Reve de The Fresh-Feel Deodorant 24H 50 ml billede

Produktinformation

Nuxe Rêve de Thé Fresh-Feel Deodorant 24H har en trio af aktive ingredienser, der tilpasser sig hudens behov for effektivt at forhindre lugt i 24 timer*. Dens flydende struktur med en mild og dejlig grøn te-duft absorberes hurtigt uden klæbrig finish og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Deodorant & Anti-Perspirant
EAN: 3264680021978
Varenr.: 125546
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Rêve de thé Fresh-Feel Deodorant 24H 50 ml
96 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Body Reve De Thé Fresh Deodorant 50 ml
117 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK75 kr104 krKøb
2Bangerhead DK83 kr83 krKøb
3NiceHair.dk85,72 kr85,72 krKøb
4Lyko DK96 kr96 krKøb
5NordicFeel DK117 kr117 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml i 161 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Nuxe Body Reve De the Fresh-Feel Deo Roll-on 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202675 kr3,5 kr (5%)
21. maj 202671,5 kr3,5 kr (5%)
20. maj 202675 kr3,5 kr (5%)
12. maj 202671,5 kr8,5 kr (13%)
9. maj 202663 kr7 kr (13%)
30. apr. 202656 kr7 kr (11%)
24. apr. 202663 kr2 kr (3%)
11. apr. 202661 kr2 kr (3%)
26. mar. 202663 kr4 kr (7%)
1. mar. 202659 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret