Gå til hovedindhold

Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g

NuxeLæbebalsam og -behandlingerEAN: 3264680027178
Pris fra 60 krtil 131 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Very Rose Lip Balm 15 g
60 kr
Til butik
Nuxe Very Rose Lip Balm 15 g billede

Produktinformation

NUXE Very Rose læbepomade Kvinder 15 g

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: NUXVN061001
EAN: 3264680027178
Varenr.: 3022695
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Very Rose Lip Balm 15 gr
70 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nuxe Very Rose Lip Balm (15 g)
-34%93 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuxe Very Rose Lip Balm (15 g) billede

Produktinformation

En fugtgivende læbepomade med rosenolieekstrakt, formuleret med 100% naturlige ingredienser. Balmen har en smeltende konsistens og dejlig duft af vanilje. Læberne føles bløde og velplejet efter brug uden en klæbende konsistens. Brug som base inden læbestift for smukke bløde læber.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Læbepomade
Vægt: 810g
Artikel nr.: NUXVN061001
EAN: 3264680027178
Varenr.: B070917
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Lip Balm Very Rose, 15g.
94,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Very Rose Lip Balm 15 g
-31%96 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g
99 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Very rose Rose Lip Balm 15 ml
104 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Very Rose Lip Balm 15 ml
131 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK60 kr99 krKøb
2Teknikproffset DK70 kr119 krKøb
3Bangerhead DK93 kr93 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk94,95 kr94,95 krKøb
5NiceHair.dk96 kr96 krKøb
6Beautycos DK99 kr128 krKøb
7Lyko DK104 kr104 krKøb
8NordicFeel DK131 kr131 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Nuxe Beautifying & Moisturising Lip Balm Very Rose 15 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202660 kr1 kr (2%)
1. jun. 202659 kr1 kr (2%)
31. maj 202660 kr1 kr (2%)
28. maj 202659 kr5 kr (8%)
14. maj 202664 kr1 kr (2%)
14. mar. 202663 kr1 kr (2%)
28. feb. 202662 kr1 kr (2%)
1. feb. 202663 kr1 kr (2%)
13. dec. 202564 kr6 kr (9%)
10. dec. 202570 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret