Gå til hovedindhold

Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin

NuxeAnsigtsrensEAN: 3264680014888
Pris fra 133 krtil 275 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Aquabella Beauty-Revealing gel til ansigt 50 ml
133 kr
Til butik
Nuxe Aquabella Beauty-Revealing gel til ansigt 50 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 6
Artikel nr.: 87761
EAN: 3264680014888
Varenr.: 20477480
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
NUXE Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion 50 ml
177 kr
Til butik
NUXE Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion 50 ml billede

Produktinformation

En let og meget "klog" creme, som forskønner huden præcis efter hvad den har behov for. Cremen fugtgiver de områder hvor huden er tør og mangler næring, alt imens den arbejder matterende på de områder hvor huden producere mere olie. Cremen arbejder udglattende og giver glød og er samtidig en creme du ikke mærker er på huden. Anvendelse: Kan anvendes både morgen og aften på en afrenset hud.

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Natcreme
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3264680014888
EAN: 3264680014888
Varenr.: 3264680014888
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nuxe Aquabella Mattifying Emulsion, 50ml.
185,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin
224 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nuxe Aquabella Mattifying Emulsion, 50 ml.
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK133 kr172 krKøb
2Beautycos DK177 kr206 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk185,95 kr185,95 krKøb
4Teknikproffset DK224 kr273 krKøb
5Brandshop275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Moisturising Emulsion Pump 50 ml Combination Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026133 kr44 kr (25%)
30. maj 2026177 kr44 kr (33%)
28. maj 2026133 kr44 kr (25%)
24. maj 2026177 kr44 kr (33%)
23. maj 2026133 kr4 kr (3%)
12. maj 2026129 kr48 kr (27%)
1. maj 2026177 kr54 kr (44%)
29. apr. 2026123 kr23 kr (23%)
23. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026101 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret