Gå til hovedindhold

NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent

Pris fra 736 krtil 959 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 709 kr 28. mar.

Sammenlign priser på NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 736 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NutriBullet Ultra 1200 Blender
736 kr
Til butik
NutriBullet Ultra 1200 Blender billede

Produktinformation

NutriBullet Ultra - Blender - 1.2 kW - sølv / mørkegrå

Produktspecifikationer

Mærke: NutriBullet
Artikel nr.: NB1206DGCC
EAN: 8006447002166
Varenr.: 1001816125
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NutriBullet Ultra - Blender - 1.2 kW - sølv / mørkegrå
750 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NutriBullet Blender Ultra blender - silver / dark grey - 1200 W
753 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blender - NutriBullet Ultra 1200, sølv/mørkegrå
-6%869 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blender - NutriBullet Ultra 1200, sølv/mørkegrå
-6%889 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NutriBullet Ultra 1200 Blender
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK736 kr736 krKøb
2CS MEGASTORE DK750 kr789 krKøb
3Proshop DK753 kr792 krKøb
4Boligcenter DK869 kr869 krKøb
5Vivas DK889 kr958 krKøb
6Ultrashop959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent

PriceData har fulgt prisen på NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent i 131 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 737 kr.

Den nuværende pris på 736 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for NutriBullet NB1206DGCC blender 0,9 L Bordplade blender 1200 W Sort, Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026736 kr6 kr (1%)
26. maj 2026742 kr10 kr (1%)
25. maj 2026752 kr11 kr (1%)
23. maj 2026741 kr6 kr (1%)
22. maj 2026747 kr7 kr (1%)
21. maj 2026740 kr6 kr (1%)
20. maj 2026746 kr7 kr (1%)
18. maj 2026739 kr6 kr (1%)
17. maj 2026745 kr7 kr (1%)
15. maj 2026738 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret