Gå til hovedindhold

Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028

Pris fra 16 krtil 24 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs
-33%16 kr
Før 24 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs billede

Produktinformation

PVC gennemføring med gevind og slangestuds i forskellige størrelser. Perfekt som lænsegennemføring.

Produktspecifikationer

Mærke: Nuova Rade
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 5204980446963
Varenr.: 53935819522377
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nuova rade genomföring 5/8" - 16 mm stuss
24 kr
Til butik
Nuova rade genomföring 5/8" - 16 mm stuss billede

Produktinformation

PVC gennemføring med gevind og slangestuds i forskellige størrelser. Perfekt som lænsegennemføring.213009 - Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studsGevind: 5/8 "Materiale: PVCSlangestuds: 16 mmTotal længde: 75 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Nuova Rade
Kategori: Skroggennemføringer i plast/komposit
Artikel nr.: 1065028
EAN: 5204980446963
Varenr.: 213009
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028
24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk16 kr16 krKøb
2Watski DK24 kr24 krKøb
3Anyparts24 kr24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028

PriceData har fulgt prisen på Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Nuova rade gennemføring 5/8" - 16 mm studs - 1065028 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202616 kr2 kr (11%)
29. maj 202618 kr1 kr (5%)
28. maj 202619 kr1 kr (6%)
25. maj 202618 kr1 kr (5%)
22. maj 202619 kr1,84 kr (11%)
16. maj 202617,16 kr3,84 kr (18%)
14. maj 202621 kr
12. maj 202621,6 kr2,4 kr (10%)
11. maj 202624 kr2,4 kr (11%)
4. maj 202621,6 kr2,4 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret