Gå til hovedindhold

Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176

Nuova RadeDele til motorkøretøjerEAN: 5204980501402
Pris fra 76 krtil 81 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm
-6%76 kr
Før 81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm billede

Produktinformation

Tilbehør til brændstoftanke: Slange med connector 16 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Nuova Rade
Kategori: Tilbehør til brændstoftanke
EAN: 5204980501402
Varenr.: 53936310124873
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nuova Rade Ercole slang med koppling 16 mm L 28 cm
81 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176
81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk76 kr76 krKøb
2Watski DK81 kr81 krKøb
3Anyparts81 kr81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176

PriceData har fulgt prisen på Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176 i 86 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Nuova Rade Ercole/Sogliola slange med connector 16 mm L 28 cm - 1530176 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202676 kr1 kr (1%)
16. maj 202675 kr5 kr (6%)
12. maj 202680 kr1 kr (1%)
11. maj 202681 kr1 kr (1%)
4. maj 202680 kr1 kr (1%)
3. maj 202681 kr1 kr (1%)
27. apr. 202680 kr8 kr (11%)
26. apr. 202672 kr8 kr (10%)
20. apr. 202680 kr8 kr (11%)
16. apr. 202672 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret