Gå til hovedindhold

NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler

NOW FoodsVitaminer og tilskudEAN: 0733739046772
Pris fra 81,86 krtil 144 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 62,14 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.86 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Viking Supplements DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler
81,86 kr
Til butik
NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler billede

Produktinformation

Produktnavn: NOW Foods - fenegræ 500 mg - 100 vcaps Hovedingredienser: Hver kapsel indeholder 500 mg fenegræfrø (Trigonella foenum-graecum). Øvrige ingredienser: hydroxypropylmethylcellulose (kapsel), stearinsyre (vegetabilsk kilde), magnesiumsalte af fed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NOW Foods
Kategori: Nye produkter
EAN: 0733739046772
Varenr.: 68770
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
NOW Foods - Fenugreek, 500mg - 100 vcaps
84,08 kr
Til butik
NOW Foods - Fenugreek, 500mg - 100 vcaps billede

Produktinformation

NOW Foods - Fenugreek 500 mg Opdag NOW Foods Fenugreek 500 mg, et supplement fremstillet af det traditionelle urt fennikel, som har været brugt i århundreder i forskellige kulturer inklusiv det gamle Grækenland, Egypten og Kina. Dette produkt er ideelt fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NOW Foods
Kategori: Sundhed og velvære>Urtekosttilskud
EAN: 0733739046772
Varenr.: 10100
Gå til Eco Supplements DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bukkehorn, 500 mg - 100 kapsler
87,06 kr
Til butik
Bukkehorn, 500 mg - 100 kapsler billede

Produktinformation

NOW Foods - Fenugreek 500 mgOpdag NOW Foods Fenugreek 500 mg, et supplement fremstillet af det traditionelle urt fennikel, som har været brugt i århundreder i forskellige kulturer inklusiv det gamle Grækenland, Egypten og Kina. Dette produkt er ideelt for dig, der værdsætter naturlige ingredienser i din daglige rutine.Vigtige egenskaber ved NOW Foods Fenugreek:Traditionelt urt: Fennikel er kendt for sin historiske anvendelse og naturlige oprindelse.Urtebaseret supplement: Kan anvendes på forskellige måder,eksempelvis tilføjet til varmt vand for en beroligende te.Anvendelse: Anbefalet dosering er 2 kapsler 1 til 3 gange dagligt. Opbevares på et køligt og tørt sted efter åbning.GMP kvalitetssikret: Certificeret under NPA's A-rated GMP standarder, hvilket sikrer høj produktionskvalitet gennem grundig undersøgelse af alle aspekter af fremstillingsprocessen inklusive laboratorie- og testmetoder.Fremstillet i USA af et familieejet firma siden 1968.inholdsstoffer pr. portion: Total Kulhydrater: <1 g (<1%*) Økologisk Fennikelfrø (Trigonella foenum-graecum): 1 g (1000 mg) Weitere Inhaltsstoffe: Hypromellose (Zellulosekapsel), Stearinsäure (pflanzliche Quelle), Magnesiumstearat (pflanzliche Quelle) und Siliciumdioxid. Nicht hergestellt mit Hefe, Weizen, Gluten, Soja, Mais, Milchprodukten oder Eiern.Produziert in einer GMP-Anlage die auch andere Inhaltsstoffe verarbeitet welche diese Allergene enthalten könnten.Dette produkt er perfekt for dig der ønsker at integrere et praktisk supplement med naturlige ingredienser i din hverdag uden kunstige tilsætningsstoffer eller allergener som gluten eller nødder. Et enkelt valg for en aktiv livsstil!

Produktspecifikationer

Mærke: NOW Foods
Kategori: Vitaminer og mineraler||Veganske produkter||Sundhed og velvære||Urtetilskud||Helsekost
EAN: 0733739046772
Varenr.: 2932
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fenugreek 500 mg 100 veg kapsler
144 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Viking Supplements DK81,86 kr81,86 krKøb
2Muscle Supplements DK84,08 kr84,08 krKøb
3Eco Supplements DK87,06 kr87,06 krKøb
4Bodystore DK144 kr193 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler

PriceData har fulgt prisen på NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler i 165 dage. Laveste pris i perioden er 81,86 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 81,86 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for NOW Foods - Fenegræ 500 mg + 100 kapsler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202681,86 kr2,22 kr (3%)
3. maj 202684,08 kr2,98 kr (3%)
1. apr. 202687,06 kr
21. dec. 202586,48 kr57,52 kr (40%)
19. dec. 2025144 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret