Gå til hovedindhold

Hamelin Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g

HamelinKontorforsyningEAN: 3020120012018
Pris fra 58,69 krtil 128 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69,31 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.69 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Notesbog Oxford Int. A4+ Tern
58,69 kr
Til butik
Notesbog Oxford Int. A4+ Tern billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Notesbog Mærke: Oxford Farve: Multifarvet Arkinddeling: Kvadreret spiralryg: ja 3 hurtige: Notesbøger er effektive til organisering af noter, tanker og opgaver Praktisk, smart og nem at have med på farten Ideel til kreativ udfoldelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Oxford notesbøger
EAN: 3020120012018
Varenr.: 104181
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blok A4 Oxford NoteBook 80 g
-10%124,44 kr
Før 138,41 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blok A4 Oxford NoteBook 80 g billede

Produktinformation

Til notestagning og opbevaring af noter. Praktisk spiralryg og let arkivering med mikroperforering og huller. Omslag i slidstærk, hård karton samt optisk hvidt papir, der er behageligt at skrive på og silkeblødt at røre ved. Nyttige internationale informa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oxford
Kategori: Øvrige blokke
EAN: 3020120012018
Varenr.: 102.1201
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g
128 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko58,69 kr58,69 krKøb
2RedOffice Konpap124,44 kr124,44 krKøb
3CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g

PriceData har fulgt prisen på Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g i 157 dage. Laveste pris i perioden er 58,69 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 58,69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Notesbog Oxford International, A4, ternet, 5x5 mm, 80 ark, 80g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202658,69 kr49,31 kr (46%)
18. apr. 2026108 kr49,31 kr (84%)
17. apr. 202658,69 kr39,31 kr (40%)
16. apr. 202698 kr39,31 kr (67%)
9. feb. 202658,69 kr55,31 kr (49%)
8. feb. 2026114 kr55,31 kr (94%)
17. jan. 202658,69 kr55,31 kr (49%)
16. jan. 2026114 kr6 kr (6%)
15. jan. 2026108 kr49,31 kr (84%)
11. jan. 202658,69 kr55,31 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret