Gå til hovedindhold

Symantec Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år

Pris fra 164 krtil 299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år
164 kr
Til butik
Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år billede

Produktinformation

Norton 360 Deluxe - Bokspakke (1 år) - 3 enheder, 25 GB cloud-lagerplads - Win, Mac, Android, iOS - Polish

Produktspecifikationer

Mærke: Symantec
Artikel nr.: 21408734
EAN: 5397231004750
Varenr.: 995900249
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Antivirus Norton 360 Deluxe - 1 år, 3 enheder
279 kr
Til butik
Antivirus Norton 360 Deluxe - 1 år, 3 enheder billede

Produktinformation

Beskyttelse til hele din digitale hverdagNorton 360 Deluxe giver dig et komplet sikkerhedslag til din pc, Mac og mobil i ét samlet abonnement. Løsningen er ideel til familier og mindre husholdninger, der vil have enkel styring af antivirus, firewall og onlinebeskyttelse på op til tre enheder i et helt år.Hvorfor vælge Norton 360 i antivirus-kategorien?Med et års licens får du fleksibiliteten til at sikre både Windows, macOS og mobile enheder. Installationen leveres som fysisk medie, så du nemt kan komme i gang uden download. Det er et pålideligt valg til daglig beskyttelse mod digitale trusler og til dem, der ønsker én løsning, der fungerer på tværs af platforme.Distributionstype: Fysisk medieLicenstype: LicensAntal enheder: 3Varighed: 1 årUnderstøttede Windows-versioner: JaUnderstøttede Mac-versioner: JaUnderstøttede mobile operativsystemer: Ja64-bit-understøttelse: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Symantec
Kategori: Antivirusprogrammer
Vægt: 0.14g
EAN: 5397231004750
Varenr.: 1933655
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Antivirus Norton 360 Deluxe - 1 år, 3 enheder
299 kr
Til butik
Antivirus Norton 360 Deluxe - 1 år, 3 enheder billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Symantec
Kategori: Antivirusprogrammer
Vægt: 0.14g
EAN: 5397231004750
Varenr.: 1933655

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK164 kr164 krKøb
2Boligcenter DK279 kr279 krKøb
3Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år

PriceData har fulgt prisen på Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år i 18 dage. Den nuværende pris er 164 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Norton 360 Deluxe Sikkerhedsprogrammer 25 GB cloud storage space 3 enheder 1 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026164 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret