Gå til hovedindhold

Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid

NordtronicLamperEAN: 5704629000179
Pris fra 156 krtil 290 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 8. maj

Sammenlign priser på Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid
156 kr
Til butik
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Indbygningsspot
EAN: 5704629000179
Varenr.: 9909001156
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K
156 kr
Til butik
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K billede

Produktinformation

Nordtronic Downlight Velia Low Profile 5W/2700K LED.Elegant indbygningsspot med lav indbygningshøjde og med LED lyskilde med høj farvegengivelse samt højt lumenudbytte. Derudover er spottet både blændfri og flimmerfri.Spottet er godkendt til installation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: white
EAN: 5704629000179
Varenr.: 6242430128
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nordtronic - Velia Low Profile LED 5W 2700K (310 lumen) Cri>95, ø85mm, mat hvid
156 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K
169 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot rund 5,5W LED 2700K, mat hvid
174 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K
175 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, mat hvid, 2700K
179 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Velia Low Profile 5.5W/927 310lm Hvid
230 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED Downlight 5W, indbygning, mat hvid
290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK156 kr156 krKøb
2LavprisEl156 kr156 krKøb
3Elvvs.dk156 kr156 krKøb
4LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
5LavprisVVS169 kr169 krKøb
6Proshop DK174 kr213 krKøb
7BilligVVS DK175 kr175 krKøb
8Greenline179 kr179 krKøb
9vvsfittings.dk230 kr230 krKøb
10Lamper.dk290 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 31% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Nordtronic Velia Low Profile indbygningsspot, 230V, 5W, 2700K, CRI>95 rund, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026156 kr11 kr (8%)
29. maj 2026145 kr11 kr (7%)
24. maj 2026156 kr8 kr (5%)
23. maj 2026148 kr8 kr (5%)
18. maj 2026156 kr37 kr (31%)
8. maj 2026119 kr37 kr (24%)
7. maj 2026156 kr37 kr (31%)
5. maj 2026119 kr37 kr (24%)
26. apr. 2026156 kr6 kr (4%)
25. apr. 2026150 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret