Gå til hovedindhold

NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug

NordtronicLamperEAN: 5704629005402
Pris fra 72 krtil 113,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 41,75 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Uni Install indbygningsspot, mat hvid
72 kr
Til butik
Nordtronic Uni Install indbygningsspot, mat hvid billede

Produktinformation

Den runde G2 Uni Install GU10 indbygningsspot til både inde- og udendørs. Spotten er hurtigt og nem at montere og den kan installeres direkte i isolering med skruer eller fjedrer og så har den en indbygningshøjde på 63 mm. Den er designet og udviklet i Da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: diameter 87 mm, cut out 75 mm, height 63 mm
EAN: 5704629005402
Varenr.: 6242005401
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Uni Install indbygningsspot, mat hvid
-10%74 kr
Før 82 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Uni Install indbygningsspot, mat hvid billede

Produktinformation

Inbygningsspot med lav indbygningshøjde Stilren og flot indbygningsspot fra Nordtronic med flere monteringsmuligheder. Det er ikke alle indbygningsspot der sidder lige godt fast i et eller to lag gips plader - eller i træloftet. Nordtronic G2 Uni Install...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: diameter 87 mm, cut out 75 mm, height 63 mm
EAN: 5704629005402
Varenr.: 6242005401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug
74 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Uni Install indbygningsspot, mat hvid
78 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Downlight Uni Install G2 GU10 rund, mat hvid, inden- og udendørs
78,66 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Uni Install indbygningsspot, mat hvid
81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Uni install g2 gu10 hvid inde/ude
88,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Uni Install indbygningsspot, mat hvid
89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uni Install G2 GU10 Mat Hvid U/Lyskilde, Inden- og Udendørs
113,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS72 kr72 krKøb
2Greenline74 kr74 krKøb
3CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
4LavprisEl78 kr78 krKøb
5EL-GROSSISTEN78,66 kr78,66 krKøb
6LampeGuru.dk81 kr81 krKøb
7MaintainIt88,75 kr88,75 krKøb
8BilligVVS DK89 kr89 krKøb
9vvsfittings.dk113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug

PriceData har fulgt prisen på NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug i 181 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for NORDTRONIC Uni Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202672 kr2 kr (3%)
1. jun. 202674 kr1 kr (1%)
5. maj 202673 kr2 kr (3%)
4. maj 202675 kr1 kr (1%)
20. apr. 202674 kr1 kr (1%)
19. apr. 202675 kr1 kr (1%)
17. apr. 202676 kr1 kr (1%)
15. apr. 202677 kr1 kr (1%)
29. jan. 202678 kr
26. jan. 202677,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret