Gå til hovedindhold

Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort

NordtronicLED-pærerEAN: 5704629004443
Pris fra 49 krtil 85 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 29. maj

Sammenlign priser på Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort
49 kr
Til butik
Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning LED-prer & lyskilder LED-prer GU10
EAN: 5704629004443
Varenr.: 98111994
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat sort, 4000K
49 kr
Til butik
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat sort, 4000K billede

Produktinformation

Den perfekte erstatning, til den typiske halogenpære, er Nordtronics GU10 LED lyskilde. Nogle fordele ved denne lyskilde:Den er flimmerfriDen har en estimeret levetid på 40.000 timerDen har et højt lumenoutput på 340 lmDen passer lige i din Nordtronic ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Pærer
Farve: black
EAN: 5704629004443
Varenr.: 6257018988
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, 4000K, 5W
50 kr
Til butik
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, 4000K, 5W billede

Produktinformation

Gennemtestet GU10 til box dimmer fra Nordtronic GU10 spotpære til dine indbygningsspots, som er testet ned til 1% lysstyrke med producentens egne box dimmers, så du får en høj pålidelighed når du vælger dæmpbar belysning i din bolig eller til erhverv. Sæt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Pærer
Farve: black
EAN: 5704629004443
Varenr.: 6257018988
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Long life lyskilde gu10 5w 940 sort
51,25 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, 4000K, 5W
52 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat sort, 4000K
55 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat sort, 4000K
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK49 kr49 krKøb
2LavprisEl49 kr49 krKøb
3Greenline50 kr50 krKøb
4MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
5LampeGuru.dk52 kr52 krKøb
6BilligVVS DK55 kr55 krKøb
7LavprisVVS85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 4000K, 370lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202649 kr4 kr (9%)
31. maj 202645 kr1 kr (2%)
29. maj 202644 kr1 kr (2%)
24. maj 202645 kr1 kr (2%)
23. maj 202644 kr1 kr (2%)
15. maj 202645 kr1 kr (2%)
14. maj 202644 kr1 kr (2%)
26. apr. 202645 kr1 kr (2%)
18. apr. 202644 kr1 kr (2%)
4. apr. 202645 kr5 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret