Gå til hovedindhold

Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid

NordtronicElpærerEAN: 5704629002081
Pris fra 41 krtil 60,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 19,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic - LED-spot lyspære - GU10 - 5 W - klasse G - 2700 K
41 kr
Til butik
Nordtronic - LED-spot lyspære - GU10 - 5 W - klasse G - 2700 K billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: GU10 Pærer
Farve: 1
Artikel nr.: 98111952
EAN: 5704629002081
Varenr.: 9750614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic LED pære Long life 5W 2700K CRI>90 dæmpbar GU10
41 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, 2700K
44 kr
Til butik
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, 2700K billede

Produktinformation

Den perfekte erstatning, til den typiske halogenpære, er Nordtronics GU10 LED lyskilde. Nogle fordele ved denne lyskilde:Den er flimmerfriDen har en estimeret levetid på 40.000 timerDen har et højt lumenoutput på 340 lmDen passer lige i din Nordtronic ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 50x56 mm
EAN: 5704629002081
Varenr.: 6257018933
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Long life lyskilde gu10 5w 2700 cri>90
45 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, 2700K, 5W
46 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, 2700K
46 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, 2700K, 5W
49 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 spotpære, mat hvid, 2700K
59 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lyskilde Longlife Led 5W 2700K
60 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid
60,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2Proshop DK41 kr80 krKøb
3LavprisEl44 kr44 krKøb
4MaintainIt45 kr45 krKøb
5LampeGuru.dk46 kr46 krKøb
6LavprisVVS46 kr46 krKøb
7Greenline49 kr49 krKøb
8BilligVVS DK59 kr59 krKøb
9vvsfittings.dk60 kr60 krKøb
10WATTOO.DK60,5 kr60,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Nordtronic Long Life GU10 LED-pre, 5W, 2700K, 340lm, Ra/CRI>90, dmpbar, flickerfree, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202641 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret