Gå til hovedindhold

Nordtronic ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218

NordtronicBelysningEAN: 5704629006140
Pris fra 129 krtil 188 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech reflektor til Nordtronic Highbay, 100W, sort
129 kr
Til butik
Nordtronic Ecotech reflektor til Nordtronic Highbay, 100W, sort billede

Produktinformation

Reflektor i sort alu til ECOtech Highbay Præcis lysstyring til industribelysning Gør din industribelysning endnu mere målrettet med denne reflektor i mat sort aluminium. Den er skabt til Nordtronics ECOtech Highbay 100W og passer perfekt, når du vil saml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: black
EAN: 5704629006140
Varenr.: 6241006142
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech reflektor til Nordtronic Highbay, 100W, sort
-4%134 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Ecotech reflektor til Nordtronic Highbay, 100W, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: black
EAN: 5704629006140
Varenr.: 6241006142
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ECOTECH HIGHBAY REFLEKTOR ALU, MS
135,94 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech reflektor til Nordtronic Highbay, 100W, sort
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech reflektor til Nordtronic Highbay, 100W, sort
145 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ECOtech High bay Reflektor Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218
183,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218
188 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl129 kr129 krKøb
2Greenline134 kr134 krKøb
3EL-GROSSISTEN135,94 kr135,94 krKøb
4LavprisVVS139 kr139 krKøb
5BilligVVS DK145 kr145 krKøb
6vvsfittings.dk183,75 kr183,75 krKøb
7CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218

PriceData har fulgt prisen på ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ECOtech High bay Reflektor - Alu, mat sort, Passer til 100W / Ø218 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026129 kr5 kr (4%)
30. maj 2026134 kr5 kr (4%)
12. maj 2026129 kr5 kr (4%)
11. maj 2026134 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026129 kr6,94 kr (5%)
23. apr. 2026135,94 kr6,94 kr (5%)
2. mar. 2026129 kr5 kr (4%)
1. mar. 2026134 kr5 kr (4%)
28. feb. 2026129 kr5 kr (4%)
6. feb. 2026134 kr15 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret