Gå til hovedindhold

Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic

NordtronicEludstyrEAN: 5704629000971
Pris fra 213 krtil 317,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 104,5 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Box Dimmer Triac
-8%213 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Box Dimmer Triac billede

Produktinformation

Bagkants dæmper: LED 0-200W / Halogen 0-400W, Mulighed for videresløjfning med skrueterminaler, Programmerbart minimum dæmpningsniveau, Har input for fjedertryk 8-230V, Passer i 68 mm PL loftdåse eller Eurodåse, Memoryfunktion for dæmpning, Udsæt IKKE enheden for fugt, Tilslut IKKE enheden, når strømmen er tilsluttet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 98445031
EAN: 5704629000971
Varenr.: 2863652
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic
215 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Box Dimmer Triac bagkantsdæmper
216 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Box Dimmer Triac bagkantsdæmper
229 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Box Dimmer Triac bagkantsdæmper
229 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Box Dimmer Triac bagkantsdæmper
259 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Box Dimmer Triac bagkantsdæmper
265 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lysdæmper Box Dimmer Triac, blå
317,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK213 kr252 krKøb
2WATTOO.DK215 kr215 krKøb
3LavprisEl216 kr216 krKøb
4LampeGuru.dk229 kr229 krKøb
5LavprisVVS229 kr229 krKøb
6Greenline259 kr259 krKøb
7BilligVVS DK265 kr265 krKøb
8vvsfittings.dk317,5 kr317,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic i 182 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Nordtronic Box Dimmer Triac (passer i PL-dser, for for styring fjedertryk) - Nordtronic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026213 kr2 kr (1%)
2. jun. 2026215 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026216 kr1 kr (0%)
31. maj 2026217 kr1 kr (0%)
30. maj 2026218 kr1 kr (0%)
29. maj 2026219 kr1 kr (0%)
3. maj 2026220 kr11 kr (5%)
5. feb. 2026231 kr3 kr (1%)
29. jan. 2026234 kr1 kr (0%)
11. jan. 2026235 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret