Gå til hovedindhold

Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux

NordluxLamperEAN: 5704924011702
Pris fra 112 krtil 155 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Notti 10 pendel, sort
-34%112 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Notti 10 pendel, sort billede

Produktinformation

Nordlux Notti 10 pendel, sort - designet af Says Who Pendlen Notti 10 har en organisk og elegant metalskærm med mat finish. Det enkle nordiske udtryk er dansk design og gør lampen velegnet til mange rum - fra køkken og stue til soveværelse og entré. Med N...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
Farve: Sort
EAN: 5704924011702
Varenr.: 2213073003
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Notti 10 pendel, sort
112 kr
Til butik
Nordlux Notti 10 pendel, sort billede

Produktinformation

Få en livlig og stilfuld pendel i dit hjem Nordlux Notti 10 pendel i sort er en stilfuld og moderne lampe, der giver et elegant og sofistikeret udtryk til dit hjem. Den sorte farve tilføjer en dybde og kontrast til indretningen og skaber en moderne atmosf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 10 x 12 cm
EAN: 5704924011702
Varenr.: 4241011702
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Notti 10 pendel, sort
119 kr
Til butik
Nordlux Notti 10 pendel, sort billede

Produktinformation

"Nytænkende pendel i en lækkert design Fremhæv din boligindretning med et strejf af nordisk enkelhed med denne lille, elegant formede pendel fra danske Nordlux. Dens organiske design udstråler elegance og stil, hvilket gør pendlen til den perfekte ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 10 x 12 cm
EAN: 5704924011702
Varenr.: 4241011702
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Notti 10 pendel, sort
125 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Notti 10 Pendel Black Nordlux - Stue - Metal
-26%126 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Notti 10 pendel, sort
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Notti 10 pendel, sort
147 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux
-22%155 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk112 kr112 krKøb
2LavprisEl112 kr112 krKøb
3LampeGuru.dk119 kr119 krKøb
4BilligVVS DK125 kr125 krKøb
5Lampemesteren DK126 kr155 krKøb
6Greenline129 kr129 krKøb
7Proshop DK147 kr186 krKøb
8Teknikproffset DK155 kr204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux i 182 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Nordlux Taklampa Notti Pendel 10 Svart Nordlux de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. feb. 2026112 kr16 kr (17%)
14. feb. 202696 kr23 kr (19%)
13. feb. 2026119 kr4 kr (3%)
26. jan. 2026115 kr7 kr (6%)
25. jan. 2026122 kr7 kr (6%)
10. jan. 2026115 kr6 kr (5%)
9. jan. 2026121 kr6 kr (5%)
6. jan. 2026115 kr6 kr (5%)
5. jan. 2026121 kr6 kr (5%)
20. dec. 2025115 kr6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret