Gå til hovedindhold

Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid

NordluxEludstyrEAN: 5704924006319
Pris fra 82 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Smart plug med energimåler
82 kr
Til butik
Nordlux Smart plug med energimåler billede

Produktinformation

"Gør dine lamper smarte med Nordlux Smart plug Gør dine ""ikke smarte"" lamper smarte med Nordlux Smart plug. Det eneste du skal gøre er at forbinde dine lampe til strøm via denne stikkontakt. Stikkontakten er app-styret. Du kan v

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: white
Størrelse: 10.0 x 5.2 x 7.2 cm
EAN: 5704924006319
Varenr.: 4257495914
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart plug med energimåler
87 kr
Til butik
Nordlux Smart plug med energimåler billede

Produktinformation

"Gør dine lamper smart med Nordlux Smart plug Har du lamper derhjemme, som du godt kunne tænke dig at styre, men de kan ikke styres fordi de bare er helt normale? Så kan du gøre dem smarte med Nordlux Smart plug. Du kan bruge den til at fjernbetjene

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: El-artikler
Farve: white
Størrelse: 10.0 x 5.2 x 7.2 cm
EAN: 5704924006319
Varenr.: 4257495914
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart plug med energimåler
109 kr
Til butik
Nordlux Smart plug med energimåler billede

Produktinformation

Gør dine lamper smarte med Nordlux smart stikkontakten Ønsker du at kunne styre dine lamper derhjemme, selvom de er helt normale og ikke smarte? Intet problem! Med Nordlux Smart stikkontakt kan du gøre dine lamper smarte på en nem og praktisk måde. Denne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: SmartHome & elektronik
Farve: white
Størrelse: 10.0 x 5.2 x 7.2 cm
EAN: 5704924006319
Varenr.: 4257495914
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Smart EU-Plug, hvid
145 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart plug med energimåler
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl82 kr82 krKøb
2LampeGuru.dk87 kr87 krKøb
3BilligVVS DK109 kr109 krKøb
4Homeshop DK119 kr119 krKøb
5Proshop DK145 kr184 krKøb
6Greenline159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid i 161 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Nordlux Smart EU - Stikkontakt - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202682 kr5 kr (6%)
30. maj 202687 kr5 kr (6%)
15. maj 202682 kr7 kr (8%)
15. mar. 202689 kr6 kr (6%)
14. mar. 202695 kr6 kr (7%)
21. feb. 202689 kr6 kr (6%)
20. feb. 202695 kr6 kr (7%)
6. feb. 202689 kr17 kr (16%)
5. feb. 2026106 kr17 kr (19%)
24. dec. 202589 kr16 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret