Gå til hovedindhold

Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9

NordluxElpærerEAN: 6923933820320
Pris fra 40 krtil 49,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 9,95 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 12. maj

Sammenlign priser på Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux G9 dæmpbar pære, klar 2,5W
40 kr
Til butik
Nordlux G9 dæmpbar pære, klar 2,5W billede

Produktinformation

Modernitet og effektivitet i hjemmet Giv dit hjem et strejf af klarhed og kontrolleret atmosfære med Nordlux G9 dæmpbar pære. Denne 2,5W klare pære udstråler et strålende lys, som kan dæmpes for at passe til enhver lejlighed, hvilket gør den ideel til båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 56 x 18 mm
EAN: 6923933820320
Varenr.: 4257820327
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux G9 dæmpbar pære, klar 2,5W
42 kr
Til butik
Nordlux G9 dæmpbar pære, klar 2,5W billede

Produktinformation

Få kontrol over lyset med dæmpbare pærer Ønsker du at tilføje en stemningsfuld atmosfære til dit hjem? Nordlux G9 Dæmpbar Pære i klar udgave med en effekt på 2,5W er den perfekte løsning. Denne dæmpbare LED-pære giver dig mulighed for at justere lysstyrke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lyskilder
Farve: clear
Størrelse: 56 x 18 mm
EAN: 6923933820320
Varenr.: 4257820327
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux G9 dæmpbar pære, klar 2,5W
43 kr
Til butik
Nordlux G9 dæmpbar pære, klar 2,5W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 56 x 18 mm
EAN: 6923933820320
Varenr.: 4257820327
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux G9 stiftpære, 3000K, 2,5W
46 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9
49 kr
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
G9 Dim 3000 Kelvin 350 Lumen pære - Nordlux
49,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl40 kr40 krKøb
2BilligVVS DK42 kr42 krKøb
3LavprisVVS43 kr43 krKøb
4Greenline46 kr46 krKøb
5Proshop DK49 kr88 krKøb
6Luxlight.dk49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9

PriceData har fulgt prisen på Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Nordlux LED pære 2,5W (32W) 3000 kelvin dæmpbar G9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202640 kr2 kr (5%)
30. maj 202642 kr2 kr (5%)
25. maj 202640 kr2 kr (5%)
12. maj 202638 kr4 kr (10%)
11. maj 202642 kr4 kr (11%)
24. apr. 202638 kr5 kr (12%)
23. apr. 202643 kr5 kr (13%)
2. mar. 202638 kr1 kr (3%)
1. mar. 202639 kr1 kr (3%)
14. feb. 202638 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret