Gå til hovedindhold

Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W

NordluxElpærerEAN: 6923933818167
Pris fra 29 krtil 39 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Energetic G9 LED stiftpære, 3,3W
29 kr
Til butik
Nordlux Energetic G9 LED stiftpære, 3,3W billede

Produktinformation

Modernitet og effektivitet i hjemmet Introducer en ny æra af energibesparelse i dit hjem med Nordlux Energetic G9 LED stiftpære. Denne hvide LED-pære er et perfekt valg for dem, der søger en kombination af stil og lyseffektivitet. Den leverer en energieff...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 18x57 mm
EAN: 6923933818167
Varenr.: 4257481931
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Energetic G9 lyskilde - Nordlux
29,95 kr
Til butik
Energetic G9 lyskilde - Nordlux billede

Produktinformation

Nordlux G9 LED-pæren er en kompakt og energibesparende lyskilde, der passer perfekt til lamper med G9-fatning. Med et lavt energiforbrug på kun 3W erstatter den en traditionel 25W halogenpære og leverer et behageligt varmt hvidt lys (3000 K). Pæren har e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux - Alt undtagen Aludra (Husk at lig ting der ikke er aludra i her ved oprettelser)
Farve: Hvid
EAN: 6923933818167
Varenr.: 5195000321
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W
31 kr
Til butik
Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W billede

Produktinformation

Denne globepære med G9 fatning passer i mange lamper i nordiske hjem, og afgiver et kraftigt og behageligt lys, som ikke generer. Nordlux Energetic G9 LED stiftpære Erstat dine eksisterende halogenpærer med denne LED pære, og tænd lyset med bedre samvitti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: LED pærer
Farve: white
Størrelse: 18x57 mm
EAN: 6923933818167
Varenr.: 4257481931
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Energetic G9 LED stiftpære, 3,3W
31 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Energetic G9 LED stiftpære, 3,3W
33 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W
33 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux LED pære 3W/830 (33W) G9
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl29 kr29 krKøb
2Luxlight.dk29,95 kr29,95 krKøb
3LampeGuru.dk31 kr31 krKøb
4LavprisVVS31 kr31 krKøb
5BilligVVS DK33 kr33 krKøb
6Greenline33 kr33 krKøb
7Proshop DK39 kr78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Nordlux Energetic G9 stiftpære, 3000K, 3,3W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202629 kr
30. maj 202629,95 kr
12. maj 202629 kr
11. maj 202629,95 kr
9. maj 202629 kr
20. apr. 202629,95 kr
19. apr. 202630 kr
11. apr. 202629,95 kr
10. apr. 202630 kr
25. feb. 202629,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret