Gå til hovedindhold

NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights

Nordic WinterLamperEAN: 5705858717401
Pris fra 172 krtil 560 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 388 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metal juletræ 75 cm, 175 LED lys NORDIC WINTER (780-041)
172 kr
Til butik
Metal juletræ 75 cm, 175 LED lys NORDIC WINTER (780-041) billede

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: 5705858717401
EAN: 5705858717401
Varenr.: 9104310
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights
191 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Metal juletræ 75 cm, 175 LED lys
219 kr
Til butik
Metal juletræ 75 cm, 175 LED lys billede

Produktinformation

Metal juletræ 75 cm, 130 LED lys Flot og elegant metal juletræ med 175 LED lys. Træet har følgende dimensioner: Højde 75 cm, bredde 53 cm. Nemt at sætte op med de medfølgende jordspyd. 230 volt. Godkendelser: CE, RoHS

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs Pyntetræ
Vægt: 1g
Artikel nr.: 780-041
EAN: 5705858717401
Varenr.: 2175534
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Metal juletræ H75 cm, 130 LED lys
269 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
2 stk Nordic Winter metal juletræ m/lys 75 cm
458 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 stk Nordic Winter metal juletræ med lys, 75 cm
498 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 stk Nordic Winter metal juletræ med lys, 75 cm
518 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 stk Nordic Winter metal juletræ med lys, 75 cm
526 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
2 stk Nordic Winter metal juletræ m/lys 75 cm
560 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
2Proshop DK191 kr230 krKøb
3Homeshop DK219 kr219 krKøb
4Bolig & Haven269 kr269 krKøb
5LavprisEl458 kr458 krKøb
6Greenline498 kr498 krKøb
7LampeGuru.dk518 kr518 krKøb
8BilligVVS DK526 kr526 krKøb
9LavprisVVS560 kr560 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights

PriceData har fulgt prisen på NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights i 181 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for NORDIC WINTER Metal christmas tree - 75 cm 130 LED lights de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026172 kr11 kr (6%)
30. apr. 2026183 kr8 kr (4%)
23. apr. 2026191 kr10 kr (6%)
13. mar. 2026181 kr2 kr (1%)
2. feb. 2026179 kr50 kr (39%)
8. jan. 2026129 kr21 kr (14%)
7. jan. 2026150 kr1 kr (1%)
23. dec. 2025149 kr1 kr (1%)
4. dec. 2025148 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret