Gå til hovedindhold

Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort.

NordicComputereEAN: 5711802200073
Pris fra 99 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad 10,2 cover med trifold forside - Nordic Accessories - sort
-18%99 kr
Før 120 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
iPad 10,2 cover med trifold forside - Nordic Accessories - sort billede

Produktinformation

Nordic Accessories - Flipomslag til tablet - PU-læder - sort - 10.2" - for Apple 10.2-inch iPad...

Produktspecifikationer

Mærke: Nordic
Kategori: Computere
Vægt: 0.27g
EAN: 5711802200073
Varenr.: 1818385
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
-45%110 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort. billede

Produktinformation

Smart flipcover til for- & bagsiden til alle 10,2" iPad modeller. Sort. Nordic Accessories iPad trifold flipcover til bla iPad 7, iPad 8 (2020), iPad 9 (2021) - med 10,2" skærme. Rigtig flot cover til iPad 10,2", der beskytter både forsiden og

Produktspecifikationer

Kategori: iPad 9 (2021) 10,2" - Særtilbud
EAN: 5711802200073
Varenr.: 51377
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordic Accessories iPad 10,2 Trifold back cover Black
111 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad 10,2 cover med trifold forside - Nordic Accessories - sort
-15%119 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nordic Accessories iPad 10,2 Trifold back cover Black
129 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nordic Accessories iPad 10,2" Trifold back cover Black
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK99 kr99 krKøb
2Superprice.dk110 kr110 krKøb
3CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
4Vivas DK119 kr188 krKøb
5Ultrashop129 kr129 krKøb
6CompuMail DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort.

PriceData har fulgt prisen på Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Nordic Accessories iPad cover til alle 10,2" iPad modeller. Sort. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202699 kr11 kr (10%)
22. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026111 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026110 kr3 kr (3%)
16. feb. 2026113 kr3 kr (3%)
4. feb. 2026110 kr1 kr (1%)
2. feb. 2026109 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026110 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret