Gå til hovedindhold

Nordic Fos Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre

Nordic FosSanitetEAN: 5745000204397
Pris fra 2.738 krtil 2.849 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2738 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre
2.738 kr
Til butik
Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Mrker vrige
EAN: 5745000204397
Varenr.: 087417520
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nordic 20mm x 160m. 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltspærre
2.783,49 kr
Til butik
Nordic 20mm x 160m. 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltspærre billede

Produktinformation

Nordic gulvvarmerøret er specielt udviklet til Nordic gulvvarmeplader. Røret er 5-lags med iltspærre inde i røret hvilket sikrer at der ikke kommer knirkelyde når røret er monteret i gulvvarmepladerne.Specifikationer: 20 x 2,0 mmMed iltspærre indvendig i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 5745000204397
Varenr.: 15843091874127
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
160 meter Nordic pex rør til gulvvarme, 20 mm
2.799 kr
Til butik
160 meter Nordic pex rør til gulvvarme, 20 mm billede

Produktinformation

Nordic gulvvarmerør er et fleksibelt rør, der er nemt at arbejde med og opfylder alle krav til et gulvvarmerør. Modvirker knirken i gulvet Rørerne er er et 5 lags EVOH rør, hvor iltspærren er inde i røret, hvilket sikrer at det ikke medvirker til knirkely...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordic Fos
Kategori: VVS fittings
Farve: blue
Størrelse: 20x2.0 mm, 160 m
EAN: 5745000204397
Varenr.: 087417520
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
160 meter Nordic pex rør til gulvvarme, 20 mm
2.819 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
160 meter Nordic pex rør til gulvvarme, 20 mm
2.849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.738 kr2.738 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.783,49 kr2.783,49 krKøb
3CompletVVS2.799 kr2.799 krKøb
4BilligVVS DK2.819 kr2.819 krKøb
5LavprisVVS2.849 kr2.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre

PriceData har fulgt prisen på Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre i 148 dage. Laveste pris i perioden er 2.708 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.766 kr.

Den nuværende pris på 2.738 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nordic 20 mm x 160 m, 5 lags gulvvarmeslange med EVOH iltsprre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 20262.738 kr45 kr (2%)
1. apr. 20262.783 kr
31. mar. 20262.783,49 kr
15. mar. 20262.783 kr
14. mar. 20262.783,49 kr
13. mar. 20262.783 kr38 kr (1%)
5. mar. 20262.745 kr7 kr (0%)
21. feb. 20262.738 kr45,49 kr (2%)
20. feb. 20262.783,49 kr
8. feb. 20262.783 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret