Gå til hovedindhold

Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W

NoratelAfbryderpanelerEAN: 5703451014170
Pris fra 315 krtil 373,56 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 58,56 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W
315 kr
Til butik
Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W billede

Produktinformation

Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W Produkt beskrivelse: Dc-strømforsyning type AMR1 - 12/10

Produktspecifikationer

Mærke: Noratel
Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: AMR1 - 12/10
EAN: 5703451014170
Varenr.: 2752502
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Strmforsyning amr1, 12V DC, 0,83A, 10W, 1-modul
325 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC 0,83A -10W
373,56 kr
Til butik
Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC 0,83A -10W billede

Produktinformation

Ultra kompakt design, modulær - "Snap-on" på 35mm DIN-skinne - Universal indgangsspænding - Indgangsfilter og indkoblingsbegrænser - Sikret mod overlast og kortslutning - Skrueterminaler - Chok- og vibration testet - Dobbeltisoleret, monteret i

Produktspecifikationer

EAN: 5703451014170
Varenr.: 15845096096079

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK315 kr354 krKøb
2WATTOO.DK325 kr325 krKøb
3EL-GROSSISTEN373,56 kr373,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W

PriceData har fulgt prisen på Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 314 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Noratel Strømforsyning 90-265VAC / 12VDC, 0,83A -10W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026315 kr3 kr (1%)
27. mar. 2026312 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026313 kr1 kr (0%)
9. feb. 2026314 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026315 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026314 kr1 kr (0%)
5. jan. 2026315 kr1 kr (0%)
4. jan. 2026314 kr1 kr (0%)
3. jan. 2026315 kr1 kr (0%)
16. dec. 2025314 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret