Gå til hovedindhold

NO NAME Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM

NO NAMETilbehør til ureEAN: 0856504014421
Pris fra 1.149 krtil 1.349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.139 kr 12. maj

Sammenlign priser på Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stratos urrem - naturlig titanium til smartwatch
1.149 kr
Til butik
Stratos urrem - naturlig titanium til smartwatch billede

Produktinformation

Elegant urrem i naturlig titaniumGiv dit smartwatch et stilrent løft med Stratos urrem i naturlig titanium. Det klassiske link‑design i sølvtonet titanium passer perfekt til en mere eksklusiv hverdagsstil - fra kontoret til aftenen. Remmens rene linjer og robuste udtryk gør den til et oplagt valg for dig, der vil have en holdbar og elegant smartwatch rem uden at gå på kompromis med udseendet.Perfekt til tilbehør til smartwatchRemmen er skabt til dig, der ønsker et mere sofistikeret look til dit ur. Den metalliske finish komplementerer mange urkasser og skærmbeskyttere i stål eller sølvfarver og matcher både formelle og casual outfits.Produkttype: Urrem til smartwatchDesign: Link‑rem i naturlig titaniumFarve/finish: Sølvtonet...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til smartwatch
Vægt: 1.35g
EAN: 0856504014421
Varenr.: 2160090
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stratos urrem - naturlig titanium til smartwatch
1.169 kr
Til butik
Stratos urrem - naturlig titanium til smartwatch billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til smartwatch
Vægt: 1.35g
EAN: 0856504014421
Varenr.: 2160090
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
2Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb
3Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM

PriceData har fulgt prisen på Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.139 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 1.349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.227 kr.

Den nuværende pris på 1.149 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nomad Stratos Band - 49mm | Natural Titanium | Black FKM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.149 kr200 kr (15%)
14. maj 20261.349 kr210 kr (18%)
12. maj 20261.139 kr10 kr (1%)
9. maj 20261.149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret