Gå til hovedindhold

Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun

NomadEAN: 0856500013893
Pris fra 279 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (38% besparelse)

Sammenlign priser på Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nomad NM01389385 Beskyttelsescover Brun
279 kr
Til butik
Nomad NM01389385 Beskyttelsescover Brun billede

Produktinformation

Nomad NM01389385. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 16 Pro Max, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 17,5 cm (6.9"), Overfladefarvning: Monokromatisk, Produktfarve: Brun

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NM01389385
EAN: 0856500013893
Varenr.: 1002646289
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun
449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nomad Traditional Leather Case - iPhone Pro Max | Brown | Leather
449 kr
Til butik
Nomad Traditional Leather Case - iPhone Pro Max | Brown | Leather billede

Produktinformation

Læderetui til iPhone 16 Pro Max leverer et sofistikeret, sømløst look med fuld omslutning i fuldnarvet, bæredygtigt fremskaffet læder med MagSafe- og trådløs opladningskompatibilitet. Nomad Traditional Leather Case er designet til at ældes smukt og udvikler en unik patina over tid, samtidig med at det tilføjer raffineret beskyttelse og førsteklasses detaljer som anodiserede aluminiumsknapper. Fuldnarvet, bæredygtigt fremskaffet læder Udvikler en patina over tid Sømløst læderdesign med fuld omslutning Anodiserede aluminiumsknapper Kompatibel med MagSafe & trådløs opladning Nyd et læderetui til iPhone, der ser bedre ud med brug og forbliver praktisk til daglig opladning.

Produktspecifikationer

Mærke: Nomad
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: NM01389385
EAN: 0856500013893
Varenr.: 3299959

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK279 kr279 krKøb
2CS MEGASTORE DK449 kr488 krKøb
3Proshop DK449 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun

PriceData har fulgt prisen på Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun i 113 dage. Den nuværende pris er 279 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Nomad NM01389385, Cover, Apple, iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6.9), Brun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. feb. 2026279 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret