Gå til hovedindhold

NO NAME Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne

NO NAMEMobiltelefon – coversEAN: 0856504011840
Pris fra 365 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne
365 kr
Til butik
Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne billede

Produktinformation

Nomad Modern Leather Case. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 17 Pro Max, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 17,5 cm (6.9"), Overfladefarvning: Monokromatisk, Produktfarve: Bourgogne

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NM011840858
EAN: 0856504011840
Varenr.: 1003622839
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Nomad Modern Leather Case til iPhone - 6,9" cover, Burgundy
529 kr
Til butik
Nomad Modern Leather Case til iPhone - 6,9" cover, Burgundy billede

Produktinformation

Elegant mobilcover i ægte læderGiv din iPhone et stilrent løft med Nomad Modern Leather Case i farven Burgundy. Coveret kombinerer en glat overflade i læder med en stærk ramme for daglig beskyttelse mod hverdagens udfordringer. Det er MagSafe-kompatibelt, så du kan klikke opladere og tilbehør på uden besvær, og den slanke profil glider let i lommen.Robust beskyttelse til hverdagsbrugCoveret er designet som et klassisk cover med stødbeskyttelse op til 2,4 m og modstand mod støv og ridser. Indersiden har blød mikrofiber, mens ydersiden er i burgundy-læder for et eksklusivt look. Materialeblandingen med polycarbonat, TPU og aluminium giver en solid pasform, der er nem at montere. Trådløs opladning fungerer problemfrit.Maks. skærmstørrelse: 17,5 cm (6,9")Kompatibilitet: Apple iPhoneFarve: Burgundy (Burgundy Chromexcel)Type: CoverMønster: IngenMaterialer: Aluminium, læder, mikrofiber, polycarbonat (PC), termoplastisk polyurethan (TPU)MagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaBeskyttelse: Faldsikker, støvafvisende, ridsefastFaldsikring op til: 2,4 mAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.56g
EAN: 0856504011840
Varenr.: 2149955
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nomad Modern Leather Case til iPhone - 6,9" cover, Burgundy
549 kr
Til butik
Nomad Modern Leather Case til iPhone - 6,9" cover, Burgundy billede

Produktinformation

Elegant mobilcover i ægte læderGiv din iPhone et stilrent løft med Nomad Modern Leather Case i farven Burgundy. Coveret kombinerer en glat overflade i læder med en stærk ramme for daglig beskyttelse mod hverdagens udfordringer. Det er MagSafe-kompatibelt, så du kan klikke opladere og tilbehør på uden besvær, og den slanke profil glider let i lommen.Robust beskyttelse til hverdagsbrugCoveret er designet som et klassisk cover med stødbeskyttelse op til 2,4 m og modstand mod støv og ridser. Indersiden har blød mikrofiber, mens ydersiden er i burgundy-læder for et eksklusivt look. Materialeblandingen med polycarbonat, TPU og aluminium giver en solid pasform, der er nem at montere. Trådløs opladning fungerer problemfrit.Maks. skærmstørrelse: 17,5 cm (6,9")Kompatibilitet: Apple iPhoneFarve: Burgundy (Burgundy Chromexcel)Type: CoverMønster: IngenMaterialer: Aluminium, læder, mikrofiber, polycarbonat (PC), termoplastisk polyurethan (TPU)MagSafe-kompatibel: JaTrådløs opladning: JaBeskyttelse: Faldsikker, støvafvisende, ridsefastFaldsikring op til: 2,4 mAntal i pakken: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.56g
EAN: 0856504011840
Varenr.: 2149955
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nomad - Modern Leather Case - iPhone 17 Pro Max | Burgundy | Horween
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK365 kr365 krKøb
2Boligcenter DK529 kr529 krKøb
3Vivas DK549 kr628 krKøb
4Proshop DK599 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne

PriceData har fulgt prisen på Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne i 183 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 440 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Nomad Modern Leather Case mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Bourgogne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026365 kr40 kr (10%)
23. maj 2026405 kr2 kr (0%)
22. maj 2026407 kr2 kr (0%)
9. feb. 2026405 kr194 kr (32%)
5. dec. 2025599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret