Gå til hovedindhold

Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå

NokiaMobiltelefonerEAN: 6438409099778
Pris fra 551 krtil 829 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 278 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 521 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 551 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nokia 3210 4G (2024) - Scuba Blue
551 kr
Til butik
Nokia 3210 4G (2024) - Scuba Blue billede

Produktinformation

The Icon returns Lad os vende tilbage til år 2000, hvor samtaler betød mere end likes og delinger. En legendarisk telefon vender tilbage med et langtidsholdbart batteri og et nyt design til moderne tider. Og selvfølgelig har den Snake. Dette er nostalgi, når det er bedst - Nokia 3210 vender tilbage. 3, 2, 1, 0, kør! Tilbage i 1999 var den originale Nokia 3210 med, da vi festede os ind i det nye årtusind. Nu er den legendariske telefon tilbage med et moderne design og en retrobrugerflade, der giver dig et ægte nostalgitrip. Hvis det er vigtigt, ringer eller sms'er de. I nullerne havde vi ikke så mange apps. Og færre kanaler at være til stede på. Men havde vi mindre forbindelse? Fjern strømmen af notifikationer fra likes, delinger og kommentarer, og det, du står tilbage med, er samtaler med de mennesker, du holder mest af. Længe leve ikonet Kan du huske, da din telefon kunne holde i dagevis uden at blive opladet? Og når du ikke blev rædselsslagen, når du tabte den? Dagens Nokia-ikon bringer det tilbage. Så tag den med ud på lange weekender, til festivaler, på bilture, hvor som helst - den vil stå distancen sammen med dig. Dit yndlingsspil er tilbage Er du klar til at slå din highscore? Gør dit comeback på banen med alle tiders favorit: Snake.

Produktspecifikationer

Mærke: Nokia
Kategori: Mobil
Artikel nr.: 1GF025CPJ2L11
EAN: 6438409099778
Varenr.: 3263230
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nokia 3210 2.4" 128MB Dykkerblå
557 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hmd Nokia 3210 4g Blå
599 kr
Til butik
Hmd Nokia 3210 4g Blå billede

Produktinformation

Pålidelig 4G‑forbindelse og VoLTE holder opkaldene klare og responsive Dual NanoSIM og microSD med support op til 32 GB til separate arbejdslinjer Langtidsholdbart, aftageligt 1450 mAh‑batteri giver flere dages standby 2,4" LCD, taktilt tastatur og Bluetooth 5.0 muliggør nem håndfri brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HMD
Kategori: Mobiltelefoner
Artikel nr.: 1GF025CPJ2L11
EAN: 6438409099778
Varenr.: 5020051272
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå
600 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nokia 3210 2.4 128MB Dykkerblå
719 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Nokia 3210 2,4" 128 MB 4G dual-SIM - Dykkerblå
-2%809 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nokia 3210 2,4" 128 MB 4G dual-SIM - Dykkerblå
-2%829 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK551 kr590 krKøb
2CompuMail DK557 kr557 krKøb
3Dustin DK599 kr685,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK600 kr639 krKøb
5Ultrashop719 kr719 krKøb
6Boligcenter DK809 kr809 krKøb
7Vivas DK829 kr898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå

PriceData har fulgt prisen på Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå i 176 dage. Laveste pris i perioden er 521 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 611 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 557 kr.

Den nuværende pris på 551 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Nokia 3210 - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 2 MP - dykkerblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026551 kr3 kr (1%)
31. maj 2026554 kr3 kr (1%)
28. maj 2026551 kr6 kr (1%)
27. maj 2026557 kr5 kr (1%)
23. maj 2026552 kr2 kr (0%)
21. maj 2026550 kr2 kr (0%)
20. maj 2026552 kr8 kr (1%)
19. maj 2026560 kr11 kr (2%)
14. maj 2026549 kr3 kr (1%)
13. maj 2026552 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret