Gå til hovedindhold

Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA

Pris fra 218 krtil 419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Noctua NF-A14x25 G2 PWM Ventilator
218 kr
Til butik
Noctua NF-A14x25 G2 PWM Ventilator billede

Produktinformation

Noctua NF-A14x25 G2 PWM Ventilator - 140x140x25 mm, 300~1500 RPM, 155.6 m³/h, 24,8 dBA, 4-pin - Blæsere/kølere/vandkøling Blæsere

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: nf-a14x25 g2pwm
EAN: 9010018100617
Varenr.: 1314652
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A14X25 G2 PWM - Indsats med blæser - 140 mm
294 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A14x25 G2 PWM Fan 1-pack Beige Brun 140 mm
318 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a14x25 G2 Pwm Premium 140x25mm Ventilator
369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køleventilator 140 mm Noctua NF-A14x25 G2 PWM
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køleventilator 140 mm Noctua NF-A14x25 G2 PWM
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK218 kr218 krKøb
2CS MEGASTORE DK294 kr333 krKøb
3CompuMail DK318 kr318 krKøb
4Proshop DK319 kr358 krKøb
5Dustin DK369 kr455,25 krKøb
6Boligcenter DK399 kr399 krKøb
7Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA i 173 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 28 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Noctua NF-A14x25 G2 PWM - Kabinet køler - 140mm - Brun - 25 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026218 kr76 kr (26%)
25. apr. 2026294 kr5 kr (2%)
24. apr. 2026299 kr5 kr (2%)
15. apr. 2026294 kr12 kr (4%)
31. mar. 2026306 kr3 kr (1%)
19. mar. 2026303 kr3 kr (1%)
18. mar. 2026306 kr3 kr (1%)
8. mar. 2026309 kr6 kr (2%)
6. mar. 2026303 kr3 kr (1%)
4. mar. 2026306 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret