Gå til hovedindhold

NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank

Pris fra 2.652 krtil 2.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.600 kr 14. maj

Sammenlign priser på NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2652 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noco Gbx155 Bil Jump Starter 4250 A
2.652 kr
Til butik
Noco Gbx155 Bil Jump Starter 4250 A billede

Produktinformation

Noco - Gbx155 - Bil Jump Starter - 4250 A - Kompakt - Hurtig Opladning - Sikkerhedsfunktioner - Usb-Udgang

Produktspecifikationer

Mærke: NOCO
Artikel nr.: GBX155
EAN: 1210000620095
Varenr.: 1002991157
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOCO Boost X GBX155 Jump Starter - 12V - 4250 A
2.696 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank
2.696 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Starthjælp bil NOCO GBX155 - 4.250 A, 12 V powerbank
-3%2.899 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Starthjælp bil NOCO GBX155 - 4.250 A, 12 V powerbank
-3%2.919 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.652 kr2.652 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.696 kr2.696 krKøb
3Proshop DK2.696 kr2.696 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank

PriceData har fulgt prisen på NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank i 149 dage. Laveste pris i perioden er 1.521 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 3.007 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.608 kr.

Den nuværende pris på 2.652 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for NOCO GBX155 Boost X 12V 4250A Jump Starter Powerbank de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.652 kr33 kr (1%)
24. maj 20262.685 kr33 kr (1%)
22. maj 20262.652 kr33 kr (1%)
20. maj 20262.685 kr33 kr (1%)
19. maj 20262.652 kr11 kr (0%)
16. maj 20262.641 kr41 kr (2%)
14. maj 20262.600 kr4 kr (0%)
13. maj 20262.604 kr4 kr (0%)
12. maj 20262.608 kr99 kr (4%)
8. maj 20262.707 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret