Gå til hovedindhold

Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder

NoboPræsentationsmaterialerEAN: 5028252611473
Pris fra 81 krtil 102 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 1. maj

Sammenlign priser på Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nobo Viskelæder Mikrofiber Refills 2 Stk - Whiteboard
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nobo Viskelæder Mikrofiber Refills 2 Stk - Whiteboard billede

Produktinformation

Whiteboard visker mikrofiber refill pad til nem fjernelse af blæk og snavsrester Mikrofiber pads er vaskbare og kan bruges med Nobo Whiteboard rengøringsprodukter Pakke med 2 mikrofiber refill pads

Produktspecifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Whiteboardtilbehør
Artikel nr.: 1915325
EAN: 5028252611473
Varenr.: 5020047452
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tavlevisker mikrofiber refiller Nobo - (2 stk.)
102 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder
102 kr
Til butik
Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder billede

Produktinformation

Whiteboard tavlevisker mikrofiber refill puder, som effektivt fjerner blæk og snavs på whiteboardtavler Pakke med 2 mikrofiber refill puder. - Whiteboard tavlevisker refill mikrofiberpuder, som effektivt fjerner blækrester og snavs - Mikrofiberpuden er vaskbar og kan bruges med alle Nobo whiteboard rengøringsprodukter - Pakke med 2 mikrofiber refill puder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Konference Praesentation
Artikel nr.: 1915325
EAN: 5028252611473
Varenr.: 2970288

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK81 kr167,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
3Proshop DK102 kr141 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder

PriceData har fulgt prisen på Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder i 173 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nobo mikrofiber magnetisk whiteboard tavlevisker refill puder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202681 kr7 kr (9%)
1. maj 202674 kr7 kr (9%)
10. jan. 202681 kr4 kr (5%)
11. dec. 202585 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret