Gå til hovedindhold

Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid

NoboPræsentationsmaterialerEAN: 5028252501965
Pris fra 919 krtil 1.202 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 283 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 918 kr 14. maj

Sammenlign priser på Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Nobo Whiteboard glastavle Widescreen 45"
919 kr
Til butik
Nobo Whiteboard glastavle Widescreen 45" billede

Produktinformation

Nobo Whiteboard glastavle Widescreen 45" - Whiteboardtavle til hyppig brug, enkel montering skjult bag tavlen Garanti 25 år - Whiteboard tavler Glastavler

Produktspecifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Whiteboard tavler
Artikel nr.: 1905176
EAN: 5028252501965
Varenr.: 1145305
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nobo Glastavle Widescreen 99x56cm 45’’ Hvid
-0%1.181 kr
Før 1.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid
1.202 kr
Til butik
Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid billede

Produktinformation

Magnetisk whiteboard glastavle 100x56 cm med et rammeløst design og InvisaMount™ monteringssystem. Magnetisk whiteboard glasoverflade med ultra sletbarhed med den højeste modstand mod blækpletter, pennemærker og ridser. Størrelse: 100x56 cm Slankt og stilfuldt moderne rammeløst design med pennebakke, som kan fjernes. InvisaMount™ system gør montering let, og fastgøring er pænt gemt bag glastavlen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nobo
Kategori: Konference Praesentation
Artikel nr.: 1905176
EAN: 5028252501965
Varenr.: 2676327

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK919 kr919 krKøb
2Dustin DK1.181 kr1.267,25 krKøb
3Proshop DK1.202 kr1.202 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid

PriceData har fulgt prisen på Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid i 151 dage. Laveste pris i perioden er 918 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 1.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.021 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Nobo Impression Pro magnetisk whiteboard glastavle 45" 100x56 cm Brilliant hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026919 kr1 kr (0%)
14. maj 2026918 kr1 kr (0%)
12. maj 2026919 kr1 kr (0%)
11. maj 2026918 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026919 kr325 kr (26%)
18. feb. 20261.244 kr325 kr (35%)
6. feb. 2026919 kr325 kr (26%)
5. feb. 20261.244 kr325 kr (35%)
24. jan. 2026919 kr262 kr (22%)
22. jan. 20261.181 kr262 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret