Gå til hovedindhold

NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.)

NKTKablerEAN: 5702950710446
Pris fra 1,89 krtil 549 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 547,11 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1.89 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelbøjle ø16mm 2lap varmgalvaniseret
1,89 kr
Til butik
Kabelbøjle ø16mm 2lap varmgalvaniseret billede

Produktinformation

Kabel bøjler 1 og 2 lappet. Materiale halvhårdt båndstål. Overfladebehandling Varmgalvaniseret, lagtykkelse 20 µm. Anvendelse: Til oplægning af kabler.

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: bøjler til kabel og rør
EAN: 5702950710446
Varenr.: 3039310933
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kabelbøjle 16 M/2 Lap.(200Stk) Nr.16 Galv Fixingclips W/2 Nails
2,45 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kabelbøjle 16mm 2 lap forzinket - pr. stk.
2,61 kr
Til butik
Kabelbøjle 16mm 2 lap forzinket - pr. stk. billede

Produktinformation

Kabelbøjlen på 16 mm med to lapper er designet til effektiv fastgørelse af installationskabler og rør både indendørs og udendørs. Fremstillet i galvaniseret båndstål sikrer den en holdbar og korrosionsbestandig løsning, der fastholder kablerne sikkert på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bøjler
EAN: 5702950710446
Varenr.: 15109591335238
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kabelbøjle Ø16Mm 2Lap Varmgalvaniseret
361,45 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.)
363 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle med 2 lapper - 16 mm
-32%369 kr
Før 545 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 16 mm, m/2 lapper - 200 stk
369 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 16 mm, m/2 lapper - 200 stk
482 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 16 mm, m/2 lapper - 200 stk
535 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 200 stk, 16mm
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt1,89 kr1,89 krKøb
2vvsfittings.dk2,45 kr2,45 krKøb
3EL-NETSALG2,61 kr2,61 krKøb
4Billigelogvvs.dk361,45 kr361,45 krKøb
5CS MEGASTORE DK363 kr402 krKøb
6LavprisVVS369 kr369 krKøb
7LavprisVærktøj369 kr369 krKøb
8LavprisEl482 kr482 krKøb
9BilligVVS DK535 kr535 krKøb
10Greenline549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.)

PriceData har fulgt prisen på NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1,89 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 402 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 1,89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for NKT Kabelbøjle Nr.16 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261,89 kr
19. maj 20262,45 kr
25. apr. 20261,89 kr
4. mar. 20262,69 kr389,31 kr (99%)
3. mar. 2026392 kr389,31 kr (14472%)
6. feb. 20262,69 kr
3. feb. 20263,36 kr398,64 kr (99%)
2. feb. 2026402 kr399,31 kr (14844%)
14. jan. 20262,69 kr399,31 kr (99%)
13. jan. 2026402 kr399,31 kr (14844%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret