Gå til hovedindhold

NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml

NIVEASolcremeEAN: 4006000137964
Pris fra 102 krtil 155 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 11. apr.

Sammenlign priser på NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish SPF50+ 150 ml
-30%102 kr
Før 146 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish SPF50+ 150 ml billede

Produktinformation

Sun Protect & Moisture Invisible Finish SPF50+ er en solcreme med meget høj beskyttelse, der kombinerer avanceret CitraCell-Protect™-teknologi med C-vitamin og hyaluron for at pleje og beskytte huden.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Solcreme og solpleje
Artikel nr.: 893703
EAN: 4006000137964
Varenr.: 3318971
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nivea - Protect & Moisture Invisible Finish Spf 50+ - 150 Ml
129,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml
140 kr
Til butik
NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml billede

Produktinformation

Effektiv solbeskyttelse med usynlig finish og hurtig absorptionNIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ giver dig pålidelig højbeskyttelse mod solens skadelige stråler, samtidig med at den er let og behagelig at bruge i hverdagen. Den innovative formel med hyaluron absorberes på sekunder uden at efterlade hvide spor og giver din hud dyb fugt, mens den beskytter.Fordele ved NIVEA Sun Protect & Moisture Høj beskyttelse med SPF50+ mod både UVA- og UVB-stråler Absorberes hurtigt og efterlader ingen hvide spor på huden Vandafvisende formel der holder, selv når du bader Indeholder hyaluron for dyb fugt til hudenEn pålidelig solbeskyttelse til hele familien, der er lige så effektiv, som den er behagelig at bruge. Tilføj NIVEA Sun Protect & Moisture til din solbeskyttelsesrutine i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Solcreme til kroppen
Størrelse: 150 ml
Artikel nr.: 191869
EAN: 4006000137964
Varenr.: 191869
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA SUN Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF 50+ 150
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK102 kr102 krKøb
2Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
3NordicFeel DK140 kr140 krKøb
4Lyko DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml

PriceData har fulgt prisen på NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml i 94 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for NIVEA Sun Protect & Moisture Invisible Finish Lotion SPF50+ 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026102 kr23 kr (29%)
21. apr. 202679 kr10 kr (14%)
11. apr. 202669 kr10 kr (13%)
31. mar. 202679 kr33,46 kr (30%)
30. mar. 2026112,46 kr2,54 kr (2%)
28. mar. 2026115 kr12 kr (12%)
26. mar. 2026103 kr24 kr (30%)
28. feb. 202679 kr4 kr (5%)
27. feb. 202675 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret