Gå til hovedindhold

NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m

NIVEAKropsolieEAN: 6001051005833
Pris fra 91 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 11. apr.

Sammenlign priser på NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m
-30%91 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m billede

Produktinformation

Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream er en plejende kropscreme med patenteret LUMINOUS630®.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Bodylotion
Artikel nr.: 898949
EAN: 6001051005833
Varenr.: 3295892
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NIVEA LUMINOUS 630 Body Oil-Serum Anti Stretch Marks - 200 ml
105 kr
Til butik
NIVEA LUMINOUS 630 Body Oil-Serum Anti Stretch Marks - 200 ml billede

Produktinformation

Effektiv behandling af strækmærker og ujævn hudtone NIVEA LUMINOUS 630 Body Oil-Serum Anti Stretch Marks kombinerer den intensive pleje fra en olie med serumets lette tekstur for at reducere synligheden af strækmærker og mørke pletter. Den klinisk dokumenterede LUMINOUS 630 teknologi arbejder målrettet med at udjevne hudtonen, mens formlen giver 48 timers fugt til blødere og mere jævn hud. Hvorfor denne body oil-serum er det rette valg Reducerer synligheden af strækmærker og pigmentpletter på 4 uger LUMINOUS 630 teknologi for mere jævn hudtone Giver intensiv fugt i op til 48 timer Let tekstur der absorberes hurtigt uden fedtet følelse Så her bruger du NIVEA LUMINOUS 630 Body Oil-Serum Massér forsigtigt ind i ren hud på de områder, hvor du ønsker at reducere strækmærker og ujævnheder. En pålidelig løsning til daglig hudpleje med dokumenteret effekt. Tilføj NIVEA LUMINOUS 630 Body Oil-Serum til dine daglige essentials.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Serum til huden & Kropsolie
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 123974
EAN: 6001051005833
Varenr.: 123974
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA Luminous630 Anti Marks & Spots Body Cream 200 ml
109 kr
Til butik
NIVEA Luminous630 Anti Marks & Spots Body Cream 200 ml billede

Produktinformation

- Renere hudtone på 4 uger- Bodylotion med let tekstur- 48 timers fugt- Hurtigtabsorberende creme- Plejende bodylotionLuminous630 Body Cream Anti Marks & Spots er en plejende og alsidig bodylotion, der med sin lette tekstur og hurtigtabsorberende formel fugter huden i 48 timer og efterlader den blød og lækker. Ved regelmæssig brug hjælper cremen med at reducere synligheden af strækmærker, solpletter og pigmentpletter, med de første resultater inden for 4 uger. Denne bodylotion udjævner hudtonen og indeholder den patenterede ingrediens LUMINOUS630®. Passer til alle hudtyper. Prøv Luminous630 Body Cream Anti Marks & Spots nu – for en renere hudtone og en blød & fugtet hud!Vigtigst af alt: Brug kun én produkt med LUMINOUS630 på din krop om dagen.Anvendelse: 1. Massér produktet blidt ind2. Kun én påføring om dagen på det ønskede område er nok NIVEA Luminous630 Anti Marks & Spots Body Cream 200 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Body Cream
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 98949
EAN: 6001051005833
Varenr.: 1479-629-0200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nivea Luminous630 Anti Marks & Spots Body Cream 200ml
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK91 kr91 krKøb
2NordicFeel DK105 kr105 krKøb
3Lyko DK109 kr109 krKøb
4Proshop DK139 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m

PriceData har fulgt prisen på NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m i 164 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for NIVEA Luminous 630 Anti Stretch Mark & Dark Spots Body Cream 200m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202691 kr7,77 kr (8%)
18. maj 202698,77 kr
16. maj 202698,75 kr
15. maj 202699 kr
14. maj 202698,75 kr
10. maj 202698,77 kr
9. maj 202698 kr8 kr (9%)
8. maj 202690 kr7 kr (8%)
28. apr. 202683 kr15 kr (15%)
25. apr. 202698 kr15 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret