Gå til hovedindhold

Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml

NiveaAnsigtsrensEAN: 4006000173313
Pris fra 38 krtil 69 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Micellar Water Derma Skin Clear 400ml
-41%38 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NIVEA Micellar Water Derma Skin Clear 400ml billede

Produktinformation

NIVEA Micellar Water Derma Skin Clear fjerner vandfast makeup og urenheder med 5 % serum af PHA, salicylsyre og niacinamid.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Renseprodukter
Artikel nr.: 898722
EAN: 4006000173313
Varenr.: 3333141
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400ml
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400ml billede

Produktinformation

NIVEA Derma Skin Clear Micellar Water til uren hud er tilsat 5 % serum med PHA, salicylsyre og niacinamid og fjerner effektivt vandfast makeup og SPF-filter med et par fjerlette strøg. Den reducerer urenheder og forfiner porerne, så huden bliver synligt klarere på 7 dage. NIVEA Derma Skin Clear Micellar Water til uren hud er tilsat 5 % serum med PHA, salicylsyre og niacinamid og fjerner effektivt vandfast makeup, snavs, urenheder og SPF-filtre med et par fjerlette strøg uden at efterlade fedtede rester. Den reducerer urenheder, forfiner porerne og kontrollerer olien, så huden bliver glat og klar. Det er ikke nødvendigt at gnide, og derfor renser den huden meget skånsomt. Anti-blemish-effekten er testet i kliniske studier. Den raffinerede formel indeholder ikke parfume, og dens hud- og øjenkompatibilitet er dermatologisk og oftalmologisk godkendt.

Produktspecifikationer

Mærke: Nivea
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4006000173313
EAN: 4006000173313
Varenr.: 3388309
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml
-48%51,84 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml billede

Produktinformation

NIVEA Derma Skin Clear Micellar Water er en micellar water til uren hud, som er tilsat 5 % serum med PHA, salicylsyre og niacinamid og fjerner effektivt vandfast makeup og SPF-filter med et par fjerlette strøg. Den reducerer urenheder og forfiner porerne,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nivea
Kategori: Facial Cleansers
EAN: 4006000173313
Varenr.: 120087
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA Derma Skin Clear Micellar Water +5% serum 400 ml
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK38 kr38 krKøb
2Proshop DK39 kr78 krKøb
3NiceHair.dk51,84 kr51,84 krKøb
4Lyko DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml

PriceData har fulgt prisen på Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Nivea DERMA Skin Clear Serum-Infused Micellar Water 400 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202638 kr1 kr (3%)
18. maj 202639 kr10 kr (20%)
27. mar. 202649 kr8,22 kr (20%)
26. mar. 202640,78 kr4,78 kr (13%)
11. mar. 202636 kr3 kr (8%)
9. mar. 202639 kr10 kr (20%)
24. feb. 202649 kr
20. feb. 202648,3 kr
10. feb. 202649 kr14 kr (22%)
7. feb. 202663 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret