Gå til hovedindhold

Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces

NIVEAMakeupfjernereEAN: 4005808185290
Pris fra 29 krtil 45 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nivea Caring Cleansing Wipes 25 stk
29 kr
Til butik
Nivea Caring Cleansing Wipes 25 stk billede

Produktinformation

Disse renseservietter er beriget med naturlig mandelolie og Hydra IQ, som afrenser blidt og giver fugt til tør og sart hud. Fjerner make-up og selv vandfast mascara.

Produktspecifikationer

Mærke: Nivea
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4005808185290
EAN: 4005808185290
Varenr.: 3352369
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Gentle Cleansing Wipes 25pcs
-42%31 kr
Før 53 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NIVEA Gentle Cleansing Wipes 25 pcs - 200 ml
32 kr
Til butik
NIVEA Gentle Cleansing Wipes 25 pcs - 200 ml billede

Produktinformation

Skånsom rengöring för ansigt, øjne og læber NIVEA Gentle Cleansing Wipes er den perfekte løsning til daglig rengøring af tør og følsom hud. Disse skånsomme rengøringsservietter indeholder Pro-Vitamin B5 og Hydramine i en SkinGentle Complex, der renser effektivt samtidig med at huden plejes. Derfor vil du elske disse rengøringsservietter 3-i-1 funktion - perfekt til ansigt, øjne og læber Specielt udviklet til tør og følsom hud Indeholder fugtgivende Pro-Vitamin B5 og Hydramine 100% plantebaseret servietter der er dermatologisk godkendt En praktisk løsning til din daglige hudpleje. Tilføj NIVEA Gentle Cleansing Wipes til dine daglige essentials.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Makeupfjerner
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 35843
EAN: 4005808185290
Varenr.: 35843
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces
-47%33,65 kr
Før 62,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA 3-in-1 Caring Cleansing Wipes 200 ml
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK29 kr68 krKøb
2Cocopanda DK31 kr31 krKøb
3NordicFeel DK32 kr32 krKøb
4NiceHair.dk33,65 kr33,65 krKøb
5Lyko DK45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces

PriceData har fulgt prisen på Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces i 182 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Nivea 3in1 Caring Cleansing Wipes Dry Skin 25 pieces de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202629 kr2 kr (6%)
20. maj 202631 kr4 kr (11%)
13. maj 202635 kr1 kr (3%)
12. maj 202634 kr5 kr (17%)
24. apr. 202629 kr6 kr (17%)
21. apr. 202635 kr3,62 kr (12%)
18. apr. 202631,38 kr3,57 kr (10%)
17. apr. 202634,95 kr3,57 kr (11%)
16. apr. 202631,38 kr2,62 kr (8%)
11. apr. 202634 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret