Gå til hovedindhold

Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind

NitoSanitetEAN: 5702215374086
Pris fra 20,72 krtil 27 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6,28 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,87 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.72 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Overgang m/M22 udv.RG & M24 udv.RG
-47%20,72 kr
Før 38,81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overgang m/M22 udv.RG & M24 udv.RG billede

Produktinformation

Nito overgangsstykke med M22 udvendigt gevind og M24" udvendigt gevind. Fås i flere forpakninger. Overgange

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Vandingsartikler
EAN: 5702215374086
Varenr.: 314580
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind
21 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Overgang stykke M22x1/M24x1 np/np til luftbl Ms
24 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
M24 x M22 Overgangsnippel nippel/nippel
25,64 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NITO Overgangsstykke med M22x1 udvendig gevind og M24x1 udvendig gevind
26,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Overgangsstykke udvendig M22xM24 gevind
27 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsstykke udvendig M22 x udvendig M24 gevind
27 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk20,72 kr20,72 krKøb
2Proshop DK21 kr60 krKøb
3CompletVVS24 kr24 krKøb
4EL-GROSSISTEN25,64 kr25,64 krKøb
5CS MEGASTORE DK26,69 kr65,69 krKøb
6BilligVVS DK27 kr27 krKøb
7LavprisVVS27 kr27 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind

PriceData har fulgt prisen på Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind i 179 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20,72 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Nito Overgangsstykke med M22x1" udvendig gevind og M24x1" udvendig gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202620,72 kr
22. maj 202621 kr
15. maj 202620,72 kr3,28 kr (14%)
14. maj 202624 kr3,28 kr (16%)
5. maj 202620,72 kr
27. apr. 202620 kr1,13 kr (6%)
18. apr. 202618,87 kr1,13 kr (6%)
17. apr. 202620 kr1,13 kr (6%)
27. mar. 202618,87 kr1,13 kr (6%)
26. mar. 202620 kr1,13 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret