Gå til hovedindhold

Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind

NitoSanitetEAN: 5702215361383
Pris fra 46,36 krtil 65 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 18,64 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42,96 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46.36 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito 1/2 koblingsnippel universal med 1/2, 3/4 og M22x1 indvendig gevind
46,36 kr
Til butik
Nito 1/2 koblingsnippel universal med 1/2, 3/4 og M22x1 indvendig gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Armaturer og reservedele
Farve: 1
Artikel nr.: 5361GA3
EAN: 5702215361383
Varenr.: 5088117
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NiTo1/2"kob.nip.m/1/2"+3/4"+M22 iv.
-47%46,56 kr
Før 87,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2" Nito kobling m. 1/2", 3/4" og M22x1
47 kr
Til butik
1/2" Nito kobling m. 1/2", 3/4" og M22x1 billede

Produktinformation

Nito 1/2" koblingsnippel med 1/2" eller 3/4" eller 22x1 indvendigt gevind. Lige til at skrue på din udendørshande som har med 1/2" eller 3/4" udvendigt gevind. Eller brug den på din vandhane i køkkenet som har 22x1" udvendigt

Produktspecifikationer

Mærke: Nito
Kategori: Haveartikler
Farve: chrome
Størrelse: 1/2" Nito kobling m. 1/2", 3/4" og
EAN: 5702215361383
Varenr.: 744817006
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito 1/2" Koblingsnippel med gevind ring ind 1/2" RG 3/4"RG og M22x1"
48 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind
48,81 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind
49 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK46,36 kr85,36 krKøb
2Globaltools.dk46,56 kr46,56 krKøb
3LavprisVærktøj47 kr47 krKøb
4Proshop DK48 kr87 krKøb
5EL-GROSSISTEN48,81 kr48,81 krKøb
6BilligVVS DK49 kr49 krKøb
7CompletVVS65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind

PriceData har fulgt prisen på Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind i 179 dage. Laveste pris i perioden er 40,83 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 46,36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 46,36 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Nito 1/2" koblingsnippel universal med 1/2", 3/4" og M22x1 indvendig gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202646,36 kr
5. maj 202646 kr1 kr (2%)
3. maj 202645 kr1 kr (2%)
2. maj 202646 kr2,11 kr (5%)
30. apr. 202643,89 kr2,11 kr (5%)
27. apr. 202646 kr3,04 kr (7%)
18. apr. 202642,96 kr3,04 kr (7%)
17. apr. 202646 kr3,04 kr (7%)
27. mar. 202642,96 kr3,04 kr (7%)
26. mar. 202646 kr3,04 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret