Gå til hovedindhold

Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids

NitoSanitetEAN: 5702215367088
Pris fra 22,62 krtil 61,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,63 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20,6 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.62 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NiTo 1/2"sl.rør m/1/2"udv.RG
-47%22,62 kr
Før 42,31 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NiTo 1/2"sl.rør m/1/2"udv.RG billede

Produktinformation

NITO 1/2" Slangerør med 1/2" udvendigt gevind og 1/2" slangespids. Slangespids

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Vandingsartikler
EAN: 5702215367088
Varenr.: 314571
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NITO 1/2 Slangerør med 1/2 udvendig RG og 1/2 slangespids
26 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm x 1/2" Slangespids med nippel
28,7 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids
29 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Nito 1/2'' Slangerør m. 1/2'' udv. RG og 1/2'' slangespids
61,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk22,62 kr22,62 krKøb
2CS MEGASTORE DK26 kr65 krKøb
3EL-GROSSISTEN28,7 kr28,7 krKøb
4Proshop DK29 kr68 krKøb
5vvsfittings.dk61,25 kr61,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids

PriceData har fulgt prisen på Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids i 179 dage. Laveste pris i perioden er 19,89 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 28,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22,62 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Nito 1/2" Slangerør med 1/2" udvendig RG og 1/2" slangespids de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202622,62 kr4,88 kr (18%)
30. maj 202627,5 kr4,88 kr (22%)
23. maj 202622,62 kr6,08 kr (21%)
22. maj 202628,7 kr6,08 kr (27%)
15. maj 202622,62 kr6,08 kr (21%)
14. maj 202628,7 kr6,08 kr (27%)
2. maj 202622,62 kr5,38 kr (19%)
1. maj 202628 kr5,38 kr (24%)
27. apr. 202622,62 kr2,02 kr (10%)
18. apr. 202620,6 kr6,4 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret