Gå til hovedindhold

Solar Plus Nippelrør sort 1/2 - 200 mm

Solar PlusSanitetEAN: 8013181024835
Pris fra 12,06 krtil 21 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,94 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,93 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Nippelrør sort 1/2 - 200 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.06 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nippelrør Sort 1/2X200
12,06 kr
Til butik
Nippelrør Sort 1/2X200 billede

Produktinformation

Nippelrør sort 1/2 - 200 mm Søgetermer: 0802200338 - 012200104 - 012200104 - 8013181024835

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing Pipes
EAN: 8013181024835
Varenr.: 8810707812689
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nippelrør sort 1/2x200
12,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nippelrør sort 1/2 - 200 mm
21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelrør sort 1/2 - 200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelrør sort 1/2 - 200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk12,06 kr12,06 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK21 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nippelrør sort 1/2 - 200 mm

PriceData har fulgt prisen på Nippelrør sort 1/2 - 200 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 10,8 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 12,06 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Nippelrør sort 1/2 - 200 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Nippelrør sort 1/2 - 200 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202612,06 kr
31. maj 202612,5 kr
20. maj 202612,06 kr
19. maj 202612,5 kr
26. apr. 202612,06 kr
14. apr. 202611,93 kr
13. apr. 202612,5 kr
5. apr. 202611,93 kr1,09 kr (10%)
19. feb. 202610,84 kr
18. feb. 202611,25 kr8,75 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret