Gå til hovedindhold

Solar Plus Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret

Solar PlusSanitetEAN: 8013181026808
Pris fra 18,04 krtil 26 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7,96 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16,2 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.04 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nippelrør Galv. Smsk 1 1/4
18,04 kr
Til butik
Nippelrør Galv. Smsk 1 1/4 billede

Produktinformation

Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret Søgetermer: 0802205812 - 012001410 - 012001410 - 8013181026808

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 8013181026808
Varenr.: 8810705715537
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nippelrør galv. smsk 1 1/4
18,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret
26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk18,04 kr18,04 krKøb
2MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK26 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret

PriceData har fulgt prisen på Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret i 171 dage. Laveste pris i perioden er 16,14 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 18,04 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Nippelrør galvaniseret 1.1/4 sammenskåret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202618,04 kr
8. maj 202618,75 kr
25. apr. 202618,04 kr
14. apr. 202617,83 kr
13. apr. 202618,75 kr
5. apr. 202617,83 kr1,63 kr (10%)
21. mar. 202616,2 kr2,55 kr (14%)
11. mar. 202618,75 kr1,25 kr (6%)
10. mar. 202620 kr1,25 kr (7%)
6. mar. 202618,75 kr33,25 kr (64%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret