Gå til hovedindhold

Solar Plus NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG

Solar PlusSanitetEAN: 7391653860176
Pris fra 10,17 krtil 128,38 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 118,21 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9,86 kr 31. mar.

Sammenlign priser på NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10.17 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nippelmuffe Ms 3/8X1/8
10,17 kr
Til butik
Nippelmuffe Ms 3/8X1/8 billede

Produktinformation

NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG Søgetermer: 0200204711 - 1000580697 - 048241121 - 7391653860176

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Pipe Connectors
EAN: 7391653860176
Varenr.: 9709771063633
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nippelmuffe MS, 3/8x1/8
13 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG
128,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk10,17 kr10,17 krKøb
2WATTOO.DK13 kr13 krKøb
3CS MEGASTORE DK128,38 kr327,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG

PriceData har fulgt prisen på NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG i 169 dage. Laveste pris i perioden er 9,68 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 32,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 10,17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for NIPPELMUFFE MESSING 3/8X1/8 RG de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202610,17 kr2,79 kr (22%)
2. jun. 202612,96 kr2,79 kr (27%)
1. jun. 202610,17 kr2,79 kr (22%)
31. maj 202612,96 kr2,79 kr (27%)
30. maj 202610,17 kr
26. maj 20269,93 kr3,03 kr (23%)
18. maj 202612,96 kr
9. maj 202612,6 kr
7. maj 202612,58 kr
6. maj 202612,6 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret