Gå til hovedindhold

Viega Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW

ViegaSanitetEAN: 4015211266462
Pris fra 30 krtil 55 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW
30 kr
Til butik
Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW billede

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rdgods
EAN: 4015211266462
Varenr.: 048241351
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelmuffe 1 1/4 x 1 rødgods
30 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelmuffe 1 1/4X1
30,72 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelmuffe 1 1/4x1
31,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze
34,26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelmuffe 1 1/4" x 1" rødgods
35 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega nippelmuffe 114 x 1 rødgods
42 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 1"
44 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 1"
45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 1"
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK30 kr30 krKøb
2CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
3Billigelogvvs.dk30,72 kr30,72 krKøb
4MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN34,26 kr34,26 krKøb
6Proshop DK35 kr74 krKøb
7Elvvs.dk42 kr42 krKøb
8LavprisVVS44 kr44 krKøb
9CompletVVS45 kr45 krKøb
10BilligVVS DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW

PriceData har fulgt prisen på Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW i 160 dage. Laveste pris i perioden er 26,25 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Nippelmuffe, 1 1/4" x 1", rdgods, silicium bronze, DVGW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202630 kr
26. maj 202630,72 kr
23. maj 202630 kr
22. maj 202630,72 kr
19. maj 202630 kr
18. maj 202630,72 kr
14. maj 202630 kr
13. maj 202630,72 kr
11. maj 202630 kr
10. maj 202630,72 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret